Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: Бразилія,, Salvador

Університети і коледжі встановлюють свої власні вимоги до вступників на курси вищої освіти, тому вони змінюватися в широких межах. Залежно від курсу, аспірант може мати можливість отримати вищу освіту з низкою кваліфікації. Якщо ви 'повторно застосуванням зробити курс Базова ступінь, ви можете виявити, що досвід роботи приймаються до уваги разом з будь кваліфікацією у вас є. Деякі вищі навчальні заклади та коледжі пропонують Фонд років як підготовку до певних курси ступеня. Як правило, вони не 'т результат в окремих критеріїв, оскільки вони просто вам право увійти до ступеня самої програми. Фонд Роки Арен 'т в межах досяжності для всіх спеціальностей курсів, однак.

Бразилія пропонує вищої освіти, яка частково фінансується для тих студентів, які хотіли б продовжити вищу освіту. Вони повинні бути у віці від 18 до 35 років. Ця система вищої освіти дозволяє студентам отримати практичні навички, які дозволять їм впоратися викликів 21-го століття.

Це місто має кілька мовних шкіл, які дозволяють як місцеві жителі і іноземці брати участь у їх дослідженнях ефективно. Бажаючий, щоб просунути його утворення можуть надійти в різні ключові інститути, такі як Федеральний університет штату Баїя, Сальвадор університету та Католицького університету Сальвадору.

Курси і навчання: Бразилія,, Salvador. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

португальську мову і культура

Dialogo - study in Brazil
Кампус Заочне навчання 1 - 24 тижні Відкритий конкурс Бразилія Salvador

Основною метою курсу є приведення студентів для досягнення хороших навичок спілкування на португальському, з успіхом. Це означає, що не тільки буде викладатися граматику і словниковий запас, а й на слух, читання, письмо і усне виробництво, будь то в офіційних або розмовних контекстів. Введення в бразильському способу життя, звичаїв і традицій, політики і культури також є важливим частиною ...