Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: Бразилія,, Pinheiros

Курси по праву призначені для тих, хто бажає продовжити свій особистий і професійний розвиток. Незалежно від форми навчання, очної або онлайн, існує безліч доступних варіантів і спеціалізацій. Деякі з них включають в себе теорію правового регулювання, комерційне право та інтелектуальну власність.

Бразилія пропонує вищої освіти, яка частково фінансується для тих студентів, які хотіли б продовжити вищу освіту. Вони повинні бути у віці від 18 до 35 років. Ця система вищої освіти дозволяє студентам отримати практичні навички, які дозволять їм впоратися викликів 21-го століття.

Курси і навчання: Бразилія,, Pinheiros. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

Анімація, VXF, ігри та VR: Основи

Escola Britânica de Artes Criativas
Кампус 5 місяці інформація Бразилія Pinheiros

Унікальна можливість підійти до всесвіту комп'ютерної графіки та отримати загальні знання в різних сегментах, таких як: анімація, концептуальне мистецтво, спеціальні ефекти (VFX), ігри та віртуальна реальність (VR). Навчання відбувається під час розробки серії проектів, тобто студент "навчається робити", на 100% практичний і міждисциплінарний спосіб. Програма була створена для студента, який цікавиться цією тематикою, але має мало досвіду чи ні, і хотів би стати професіоналом або змінити кар'єру.

Спеціалізація в області графічного дизайну

Escola Britânica de Artes Criativas
Кампус Денне навчання 2 років інформація Бразилія Pinheiros

Програма призначена для студентів, зацікавлених в інвестуванні в якісну підготовку та розвиток знань у галузі графічного дизайну та візуального спілкування.

Спеціалізація з редагування фільмів

Escola Britânica de Artes Criativas
Кампус Денне навчання 1 рік інформація Бразилія Pinheiros

Програма курсу спрямована на створення справжніх редакторів, а не лише редагування операторів програмного забезпечення. Ідеально підходить для фахівців, які вже працюють у аудіовізуальному секторі, і мають поглиблювати свої знання та навички, а також студентам, які зацікавлені в якісному навчанні та які закінчують випускний курс у сфері коррелата.