Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: Бразилія,, Ipameri

Звичайно відноситься до спеціалізованої програми навчання. Це зазвичай відбувається на території кампусу, але може бути доставлений в Інтернеті. Курси популярні для людей, які хочуть отримати конкретні знання з одного предмета.

Деякі з кращих університетів в Латинській Америці знаходяться в Бразилії, країні, яка має більш ніж 2000 вищих навчальних закладів. Університети в Бразилії може бути розділена на наступні класифікації: Федеральна уряду вдалося університети, державні університети, контрольованої урядом, муніципальна влада вдалося університети і приватні університети.

Розташований в центрі Бразилії, цей стан служить студентів з усієї країни. Вищих навчальних закладів, таких як Федеральний університет штату Гояс де дають вагомі фахівців у країні.

Курси і навчання: Бразилія,, Ipameri. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

Курси - бразильському бізнес

UniEVANGÉLICA
Кампус Денне навчання 3 тижні Березень 2020 Бразилія Ipameri

Цілей.Щоб дати студентам загальне уявлення про бізнес в Бразилії, зміцнення потенціалу їм почати там діяльність або для тих, хто вже розробили свій власний бізнес, може

Бразильська архітектура - структурний аналіз видатних будівель

UniEVANGÉLICA
Кампус Денне навчання 3 років Березень 2020 Бразилія Ipameri

Мета: показати найбільш важливі будівлі бразильської архітектури

Звичайно - екологічна історія і природа в бразилии

UniEVANGÉLICA
Кампус 3 тижні Березень 2020 Бразилія Ipameri

В кінці модуля, студенти повинні вміти: Розуміння ролі питань природи і суспільства у формуванні бразильської історії. Придбали базові знання про різні