Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: Бразилія,, Florianópolis

Курсу є вивчення конкретної теми в рамках більш широкої предметної області і є основою кваліфікації. Типовий курс включає в себе лекції, оцінки та підручники.

Деякі з кращих університетів в Латинській Америці знаходяться в Бразилії, країні, яка має більш ніж 2000 вищих навчальних закладів. Університети в Бразилії може бути розділена на наступні класифікації: Федеральна уряду вдалося університети, державні університети, контрольованої урядом, муніципальна влада вдалося університети і приватні університети.

Вищі навчальні заклади в цьому місті, як відомо, добре Excel. Різних коледжах і університетах, таких як Федеральний університет де-Санта-Catana всесвітньо визнані у виробництві видатних професіоналів.

Курси і навчання: Бразилія,, Florianópolis. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

міжнародні курси: мови, культура і бразилець соціально-економічний контекст

Unisul
Кампус Денне навчання Заочне навчання Березень 2020 Бразилія Florianópolis

Суб'єкти роблять частину курси підвищення кваліфікації по мовам, культурі і Бразилії Соціально-економічний контекст. Актуальні теми суб'єкта варіюються від бразильських сьогоднішніх днів і на універсальних справах. Явні сценарії економічної глобалізації обговорювані питання; також стійкість в сценаріях туризму; людство і його біологічні, соціальні та культурні аспекти; мультикультуралізм та культурної самобутності; споживають і споживачі ...

спеціалізовані програми: португальську мову і бразильської культури для іноземців

Unisul
Кампус Онлайн Денне навчання Заочне навчання Березень 2020 Бразилія Florianópolis + 1 більше

Програми, спеціально призначені для іноземних університетів, зосередивши увагу на різних областях навчання, відповідно до проекту, обраним кожною установою, в тому числі португальської мови і бразильської культури досліджень, пам'яток і екскурсії.

Португальська і бразильський культури для іноземців

Unisul
Комбіновано: онлайн і кампус Заочне навчання Березень 2020 Бразилія Florianópolis

Португальської мови і курс бразильської культури для іноземців (CLPCB) з Unisul запрошує студентів, зацікавлених у вивченні португальської мови в якості другої мови, а також дізнатися більше про культуру Бразилії, особливо в Санта-Катаріна і її природних і регіональних красунь різноманітності. ..