Akademichnikursy.com

Барбер курси в Miami.Знайти курсів і короткострокових курсів з Барбер в Miami

Курсу є вивчення конкретної теми в рамках більш широкої предметної області і є основою кваліфікації. Типовий курс включає в себе лекції, оцінки та підручники.

Гоління є вид послуг надається чоловіків для стрижки волосся і потреб моделювання. Перукарі працюють, щоб допомогти голитися, вирізати і поліпшити волосся в області голови та шиї. Вони не тільки стригти волосся, але і часто надають послуги видалення волосся на обличчі у чоловіків.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Майамі округу Майамі-Дейд, розташований на Атлантичному узбережжі в південній Флориді. Майамі займає сьоме місце в цілому Сполучені Штати, коли ми говоримо про зарахування студентів на душу населення. Майамі також відомий комерційних і некомерційних професійних програм.

Барбер курси в Miami - Пошук курсів і короткострокових курсів з Барбер в Miami. Вся інформація тут!

1 Результати в Барбер, Miami Filter

Звичайно, в перукарні

Beauty Schools Of America
Кампус Денне навчання 1200 години Вересень 2019 США Miami Beach Miami Hialeah Homestead North Miami Beach Lake Park + 5 більше

Програма Перукарське буде готуватися до знань і досвід, необхідні для роботи в досвіді перукарня високого рівня. Ця комплексна програма забезпечить відповідну підготовку в різних областях.