Akademichnikursy.com

Заочне навчання Курси підвищення кваліфікації: Архітектурні дослідження

Звичайно відноситься до спеціалізованої програми навчання. Це зазвичай відбувається на території кампусу, але може бути доставлений в Інтернеті. Курси популярні для людей, які хочуть отримати конкретні знання з одного предмета.

Для того, щоб будівля задовольняла технічні норми і естетичні вимоги, а також вийшла максимально функціональною, необхідно залучити справжніх фахівців для її проектування та будівництва. Це передбачає створення креслень, вимірювань, а також розумне компромісне проектування.

Дистанційна освіта або дистанційного навчання є способом доставки освіти і навчання, часто на індивідуальній основі, для студентів, які фізично не присутні на території кампуса.

Заочне навчання Пошук курсів: Архітектурні дослідження. Знайди всю інформацію про школи і зв'яжись з приймальними комісіями в 3 кліки!

4 Результати в Архітектурні дослідження, Заочне навчання Filter

принципи регенерації та міського дизайну

MADIN USAL
Онлайн Заочне навчання 20 години Вересень 2019 Іспанія Salamanca

Надзвичайний курс: Регенерація і міський дизайн, On-Line.

Онлайн курс: лінійне моделювання

TU Delft Open & Online Education
Онлайн Заочне навчання 8 тижні Вересень 2019 Нідерланди Netherlands Online

Цей курс забезпечує навички роботи в лінійному або структурному моделюванні, необхідному для вирішення структурних завдань, з яких можна створювати моделі кінцевих елементів (FE) для практичних застосувань. Він також вчить, як результати можуть бути правильно інтерпретовані.

дизайн звичайно сад

Distance Learning Centre
Онлайн Заочне навчання 120 години Відкритий конкурс Великобританія UK Online

Дизайн саду - Рівень 3 курс може допомогти студентам освоїти принципи дизайну в садівництві, і отримати відмінні знання і досвід використання рослин і садових особливостей. Цей будинок навчальний курс розроблений в легко слідувати одиниць, з безліччю вправ і завдань по шляху, щоб переконатися, що ви розумієте області, охоплюються.

Звичайно, в озелененні

International Career Institute
Онлайн Денне навчання Заочне навчання Відкритий конкурс Великобританія London

ICI дає можливість повчитися у успішних професіоналів ландшафтного дизайну, так що ви можете придбати навички, необхідні для створення власної кар'єри в ландшафтної індустрії. Наш курс може бути завершена швидко і легко, тому що ми зробили все можливе, щоб зробити короткий, але комплексні модулі.