ACADEMICCOURSES

Архівна справа курси.Знайти курсів і короткострокових курсів з Архівна справа

Докладні методики ведення обліку завжди були критично важливо для істориків і дослідників. Ті, які навчаються на курсах в архівознавство є навички, необхідні для збереження важливих записів і документів довідкового майбутнім поколінням.

Що таке Звичайно, в архівній науки? Це клас, який, як правило, пропонується тим, хто цікавиться історією, бібліотеки наук або науково-дослідних професій. Основний акцент цих курсів управління важливих записів, які більше не є поточного використання. Студенти вивчають значення збереження точні описи майбутніх науково-дослідних проектів і прийти до розуміння організаційні методи, які є найбільш ефективними. Теми навчання включають в себе оцінку історичним записам, правові міркування, пов'язані обміну інформацією, управління документами і методів дослідження.

Після закінчення однієї з цих програм, випускник буде мати навички, необхідні для організації та опису історичних записів точно. Студенти навчаються думати систематично при створенні планів і може організувати нові системи для зберігання важливих документів. Студенти також розвивати навички роботи з останнім в цифрової технології. Вони здатні передавати старі середовищ обліку, такі як паперові документи, мікрофільми, і аудіо і відеозаписів у більш постійні цифрових баз даних.

Вартість, плата і матеріальні витрати варіюються залежно від установи. Студенти повинні звернутися до Приймальної відділи установ на стадії розгляду конкретних деталей.

Багато з цих студентів починають свою кар'єру, працюючи на грантових проектів. Їх здатність зрозуміти і доступ до інформації в організаційних структур робить їх особливо добре підходить для ролі, такі як асистентів. Випускники часто наймаються в бібліотеках, музеях та історичних місць.Міська влада може використовувати ці студенти, щоб заповнити роль у своїх локальних записів відомств. Деякі з них працюють в академічних установах, і багато кваліфікуватися як цивільних службовців у своїй професійній кар'єрі.

Студенти, які зацікавлені в цих класах рекомендується розглянути всі можливі варіанти при виборі програми навчання. Традиційні лекції кампус стиль популярні, але і в інтернеті курси також пропонують відмінні можливості для отримання освіти. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

1 Результати в Архівна справа Filter

збереження культурної спадщини та управління

Fleming College
курс
<
Денна
<
4 семестри
англійська
Кампус

Як культурної спадщини збереженню та фахівця з управління, ви дізнаєтеся, широкий спектр методів, щоб зберегти тендітні нагадування і маркери минулому - зберегти для майбутніх ...

Детальніше