ACADEMICCOURSES

Курси Арабські дослідження Марокко

Ви можете зазвичай приймають вищі навчальні заклади, якщо ви старше 18 років. Вони регулярно викладають в університетах, коледжах і професійних установ, таких як школи мистецтв або сільськогосподарських коледжів - майже всі з яких мають свої власні сайти. Ви можете отримати широкий спектр навичок, наприклад, дипломи, ступеня бакалавра, базових ступенів і аспірантів градусів.

Програми арабських досліджень зазвичай надають огляд різних аспектів арабських країн на Близькому Сході, Північній Африці та спільнотах іммігрантів, що поширюються по всьому світу. Деякі школи пропонують цільову навчальну програму з одного аспекту географічного положення або особливостей арабського населення.

Марокко є північноафриканській країні, яка має берегову лінію з обох північній частині Атлантичного океану і Середземного моря. Більшість іноземців, які бажають навчатися в Марокко шукають або арабського або французької мови. Всі великі міста мають мовні центри, а деякі навіть влаштують будинку залишається з арабомовних сім'ї під час курсу.

Курси для керівників та курси для підвищення кваліфікації: Марокко. Знайди всю інформацію про університети та про програми. До зва'язку з приймальною комісією 3 кліки!

3 Результати в Арабські дослідження, Марокко Filter

Рабат - Навчання в Рабаті

IES Abroad
курс
<
Денна
англійська
французький
арабська
Кампус

Наша навчальна програма зосереджена на північноафриканських, близькосхідних та ісламських студіях, а курси IES Abroad знайомлять вас із багатьма впливовими силами, що формують ...

Детальніше

AMIDEAST America-Mideast Educational & Training Services
курс
<
Денна
англійська
Кампус

Детальніше

AMIDEAST America-Mideast Educational & Training Services
курс
<
Денна
англійська
Кампус

Детальніше