ACADEMICCOURSES

Англійська література курси.Знайти курсів і короткострокових курсів з Англійська література

Курс дає студентам знання в певній темі, і можуть бути прийняті для подальшої професійної кваліфікації або він може допомогти студент передачі від одного етапу академічної освіти до іншого.

Що таке курс в англійській літературі? Курс може дати студентам введення в те, що суб'єкт все про, або це може допомогти аспірантам продовжити своє навчання. Деякі з тих, що можуть бути зачіпали включають 17-го і 18-го століття, літератури епохи Відродження, романтична проза, вікторіанської літератури і модерністської літератури. Студенти можуть бути введені добре відомих авторів з основних періодів часу, і навчитеся аналізувати літературу. Деякі програми магістратури дозволить студентам зосередитися на конкретних областях.

Беручи курс в англійській літературі є корисним в ряді напрямків.Для деяких студентів, він може виконувати є необхідною умовою для їх основною, в той час як для інших це буде сприяти підвищенню їх поточну кар'єру, розвиваючи свої комунікативні та аналітичні навички.

Вартість може бути великий визначник у визначенні того, які школи для участі. Майте на увазі, що плата за навчання може варіюватися від однієї країни в іншу, і що репутація школи також може бути фактором. Звернення в кожній школі безпосередньо це найкращий спосіб, щоб з'ясувати конкретні зборів та плати за навчання.

Беручи один курс не веде безпосередньо до кар'єри, існує безліч можливостей для кар'єрного зростання для випускників, які зосереджуються на англійській літературі. Деякі загальні області, в яких люди можуть знайти роботу, включають публікації, журналістика та ЗМІ, PR і реклама, мистецтво і навчання. Беручи літературний курс англійської може також допомогти іншим майорів ступеня знайти роботу в області права, соціальної роботи, бізнесу і політики.

Почніть вивчення школи прямо зараз.Шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

7 Результати в Англійська література Filter

Literature of the English Country House Course

FutureLearn
курс
<
заочно
<
6 тижні
англійська
Онлайн

Take a journey through the literature of English country houses from the time of Thomas More to Oscar Wilde.

Детальніше

Вивчення англійської GCSE курс

Oplex Careers
курс
<
заочно
англійська
Онлайн

Це Вивчення англійської GCSE курс надасть учням фантастичне розуміння навчання ключові навички, щоб підготуватися до вивчення їх англійської мови і грамотності GCSE років. Роз ...

Детальніше

рівень англійської мови і літератури

UK Open College
курс
<
заочно
<
700 години
англійська
Онлайн

Цей курс охоплює абсолютно нову специфікацію введена у вересні 2015 UK Open коледжу раді запропонувати можливість вивчити рівня англійської мови та літератури як визначено Ede ...

Детальніше

Лідерство зустрічає Шекспіра

Hermannsen Concept
курс
<
Денна
<
2 днів
німецький
Кампус

Завдяки цій спеціальній концепції семінару для керівників, яка надходить безпосередньо від театрального бізнесу, ви отримуєте прибуток від десятилітньої діяльності нашого трен ...

Детальніше

Exploring English: Shakespeare Course

FutureLearn
курс
<
заочно
<
6 тижні
англійська
Онлайн

Improve your English language skills by looking at the life and works of William Shakespeare and his enduring popularity.

Детальніше

Shakespeare: Print and Performance Course

FutureLearn
курс
<
заочно
<
4 тижні
англійська
Онлайн

Learn about Shakespeare in print and performance around the world, from early modern times to today.

Детальніше

рівень англійської мови література

UK Open College
курс
<
заочно
<
700 години
англійська
Онлайн

Це повна нова специфікація Курс рівня може бути завершена з дому в своєму власному темпі з будь-якої точки світу. Студенти можуть зареєструватися в будь-який час 365 днів в ро ...

Детальніше