ACADEMICCOURSES

Аквакультури та рибне господарство курси в Сент-Ендрюс.Знайти курсів і короткострокових курсів з Аквакультури та рибне господарство в Сент-Ендрюс

Існують сотні національно визнаних професійних кваліфікацій та навчальних курсів від провідних світових постачальників освіти. Цілі курсу має призвести до навчально-методичної та інтересів учнів.

Магістра в галузі аквакультури та рибальства готує вам отримати вигоду з глобального розвитку аквакультури. З магістра в галузі аквакультури і рибалок, ви можете допомогти поліпшити існуючі системи виробництва і розробки нових вирощуваних видів.

Сполучене Королівство Великобританії і Північної Ірландії, широко відомий, як Сполучене Королівство та Великобританії, є суверенним держава, розташована біля північно-західних берегів континентальної Європи.Два найвідоміших (і найстаріших) університети Оксфорда і Кембриджа (часто згадується як Оксфорд і Кембридж багато британців) Англія також має дещо інші інститути світового рівня, в тому числі кілька в Лондоні (зокрема, Імперський коледж, Лондонська школа економіки, Університетський коледж Лондон і короля 'и коледжу Лондона, всі є частиною Лондонського університету)

Сент-Ендрюс знаходиться в Шотландії і відома як батьківщина гольфу. Однією з п'ятнадцяти шотландських університетів, Університету Сент-Ендрюс знаходиться там. Це також найстаріший шотландський університет, заснований в 1410 році.

Аквакультури та рибне господарство курси в Сент-Ендрюс - Пошук курсів і короткострокових курсів з Аквакультури та рибне господарство в Сент-Ендрюс. Вся інформація тут!

1 Результати в Аквакультури та рибне господарство, Сент-Ендрюс Filter

Модульний курс з питань сталого розвитку аквакультури

University of St Andrews
курс
14 Вер 2020
<
Денне навчання
<
9&nbsp;-&nbsp;12 тижні
15 Кві 2020
англійська
Онлайн

Модульний курс "Сталий аквакультури" дозволяє студентам вивчати окремі модулі з різних модулів заочної форми навчання, електронного навчання, післядипломної освіти, які спрямо ...

Детальніше