close

Фільтри

Див. результати

Азіатський бізнес курси.Знайти курсів і короткострокових курсів з Азіатський бізнес

Курси пропонують додаткове ліцензування або сертифікацію для спеціалізованих галузей або робочих місць. Більшість доступних через коледжі, університети та професійні установи. Що таке курс азіатського бізнесу? Роз… Детальніше

Курси пропонують додаткове ліцензування або сертифікацію для спеціалізованих галузей або робочих місць. Більшість доступних через коледжі, університети та професійні установи.

Що таке курс азіатського бізнесу? Розширюйте потенціал для вашого бізнесу в азіатській перспективі. Більшість підприємств мають західну спрямованість, але компанії, що вибирають для розширення на азіатські ринки, потребують працівників, які вміють спілкуватися та працювати з іншою бізнес-перспективою. Більшість із цих курсів або семінарів пропонуються в Азії з повним зануренням у азіатську ділову практику та культуру та можливості для співпраці з лідерами бізнесу. З доступних дводенних семінарів до місячних курсів ліцензування, ці класи пропонують міжнародну перспективу.

Вивчення складності інших культур та способи їх роботи у діловому, економічному та політичному світі допомагає учасникам курсу не тільки у ділових ситуаціях, але також у їхніх громадах та міжособистісних відносинах. Навички управління та вміння розрізняти фактори економічного ризику відображають всі аспекти бізнесу як всередині країни, так і за кордоном, і вони можуть бути використані в особистому житті студентів.

Вартість відвідування одного з цих семінарів або курсів залежить від країни та тривалості. Зацікавлені особи повинні проаналізувати вибраний курс разом з витратами на проїзд, проживання та харчування, перш ніж прийняти рішення.

Курс в азіатському бізнесі готує студентів до роботи з азіатськими бізнесменами. Багато компаній мають глобальну присутність або прагнуть збільшити свій ділове партнерство та працювати з азіатськими країнами з Китаю та Японії в Малайзію. Працівники, які володіють складними знаннями про різні культурні норми та способи ведення бізнесу азіатів, набагато краще оснащені для обробки цих операцій. Підприємці, які прагнуть розширити свій глобальний масштаб, можуть також скористатися цим курсом.

Більшість курсів пропонуються в міжнародних кампусах в короткостроковому, повний день форматі зарахування. Розгорніть вашу кар'єру в пошуках вашої програми нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши керівну форму.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
format_list_bulleted Фільтри
FutureLearn
Лондон , Великобританія

Learn the key concepts and best practices in the field of social innovation, focusing on social entrepreneurs in South Korea.

Learn the key concepts and best practices in the field of social innovation, focusing on social entrepreneurs in South Korea. -
курс
заочно
6 тижні
англійська
07 Вер 2020
Онлайн
 
Institute For Asia Strategy And Knowledge (I-ASK)
Куала-Лумпур , Малайзія

Цей дводенний семінар навчить вас з оцінки та управління клієнтами в секторі B2B в Азії.Курс навчить вас, структурований підхід ... +

Цей дводенний семінар навчить вас з оцінки та управління клієнтами в секторі B2B в Азії.Курс навчить вас, структурований підхід -
курс
Денна
2 днів
Січ 2021
Кампус
 

Порада! Якщо ви представляєте навчальний заклад і бажаєте додати свої програми до наших списків, зв'яжіться з нами тут