Filter
курс
Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Адміністрування діловодства курси.Знайти курсів і короткострокових курсів з Адміністрування діловодства

Курс - це навчальний варіант навчання, який, як правило, триває кілька місяців і пропонує освіту за певним предметом. Багато студентів вибирають курс, щоб отримати вступну інформацію або додатковий досвід у певній галузі.

Що таке курс управління адмініструванням? Ця галузь вивчення зосереджена на безлічі обов'язків за ефективним та функціональним офісом. Дослідження офісного адміністрування включає компоненти обслуговування клієнтів, організації, управління та лідерства. Теми, що розглядаються в даному виді курсу, можуть включати особистий етикет, управління проектами, бухгалтерський облік, бюджетування, міжособистісні комунікації, встановлення програмного забезпечення, навчання заробітної плати та виконання службових обов'язків.

Багато студентів, що навчаються в адміністративному управлінні, мають тенденцію отримати асортименти навичок, які виявляються вигідними як професійно, так і приватними. Можливість ефективного спілкування та багатозадачність може бути корисною в різних галузях. Додаткові навички, такі як організація та аналіз, спостерігалися у цих студентів.

Більшість шкіл платять за навчання за курсом, і в різних школах може бути вище або нижче рівень навчання. Деякі курси також можуть вимагати придбання підручників або лабораторних матеріалів, що може збільшити загальну вартість. Звернення до прийому школи чи фінансового офісу може дати вам уявлення про те, як ви можете оплатити курс з адміністрування офісу.

Навчання адміністрації офісу може допомогти студентам підготуватися до широкого кола кар'єри в різних галузях. Незважаючи на те, що вища освіта може виглядати вражаючою на заявах на роботу, існують ще деякі позиції початкового рівня в цій галузі, доступні студентам з курсами та досвідом. Деякі посади включають ресепшн, персональних помічників, менеджерів готелів, шкільних секретарів, білінгових службовців та співробітників магазинів.

У світі є численні навчальні заклади, які пропонують курси з адміністрування офісів. Ви можете перевірити, чи школа пропонує онлайн-курси, призначені для того, щоб студенти могли навчатися вдома. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання:

3 Результати в Адміністрування діловодства

Convertas

Цей курс надає істотні та глибокі практичні методи, які дозволять вам досягти успіху на робочому місці. ... [+]

Цей курс дає істотні та поглиблені практичні прийоми, які дозволять вам досягти успіху на вашому робочому місці. У цьому курсі ви дізнаєтеся про найкращі практичні взірці, такі як кращий бізнес-письменник та майстер комунікатор.

Цей курс також зосереджується на важливості забезпечення виняткового внутрішнього та зовнішнього обслуговування клієнтів та впливу на це.

Більш того, ви будете ретельно мати можливість обговорити наслідки стресу на робочому місці та шляхи перетворення стресу на перевагу. Ви також дізнаєтеся, як оволодіння ефективним використанням часу неминуче підвищить вашу продуктивність і знизить рівень стресу. Ще однією темою, в якій ви будете вникати, є організація та проведення ефективної та професійної зустрічі. Нарешті, ви дізнаєтеся детально, як можна поліпшити можливості керування телефоном.... [-]

Сполучені Арабські Емірати Дубай
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
4 днів
Кампус
Детальніше англійською мовою
London Business Training & Consulting

Цей тренінг персонального помічника підходить для персональних помічників, секретарів та адміністративного персоналу. Після завершення цього курсу ви зможете зрозуміти ко ... [+]

Адміністративні навички для особистих асистентів - рівень 2Ключова інформаціяКод курсу: ASS101BТривалість: 1 тижденьПлата: 2625 фунтів стерлінгівКУРСОВА ВІДДІЛКАУправління комунікаціямиЗагальні перешкоди до спілкуванняЕфективне спілкуванняУсні спілкуванняПисьмове повідомленняУправлінська звітністьНаписати звітТипи звітівЗразок звітівТочно написанняПоліпшення роботи та вимірювання роботиМетод дослідженняПокращення методуВикористання та застосування робочої вибіркиСтандартизація та спрощення роботиСекретарські послугиКваліфікація секретаряВиди секретарівОфіційні послугиПриймальний сервісКонтроль за витратами на офісМетоди зниження витрат та економії коштівВстановлення бюджетівТипи бюджетівНаглядовий контрольЦільова аудиторія... [-]
Великобританія Лондон
Листопад 2019
англійська
Денне навчання
1 тижневий
Кампус
Детальніше англійською мовою
London Business Training & Consulting

Цей курс управління офісом підходить для персональних помічників, секретарів та адміністративного персоналу. Після завершення курсу підготовки цього секретаря ви зможете ... [+]

Адміністрування діловодства курси - короткострокові курси. Адміністративні навички для особистих асистентів - рівень 1Ключова інформаціяКод курсу: ASS101AТривалість: 1 тижденьПлата: 2575 фунтівКУРСОВА ВІДДІЛКАОфісна організаціяПереваги хорошої організаціїКроки в організаціїНавчальні посібники для офісуПовноваження і відповідальністьАдміністрація офісуУправління адміністративним офісомЦіліФункціїУправління інформацієюОфісні формиКОНТРОЛЬПроектування формНабори формПостійні канцтовариУправління документацієюХарактеристика хорошої податкової системиВибір відповідної системи індексаціїЗбереження записівОцінка програми управління записамиКанцелярські та канцелярські приналежностіСтандартизація канцелярських товарівПроцедура закупівліПринципи зберігання, що застосовуються до поставокКонтроль споживанняЦільова аудиторія... [-]
Великобританія Лондон
Листопад 2019
англійська
Денне навчання
1 тижневий
Кампус
Детальніше англійською мовою