Filter
курс
Канада Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Курси Адміністративні дослідження Канада

Адміністрація є важливим компонентом для будь-якої роботи і включає в себе управління потоком офісів, проекти і завдання. Це необхідно для будь-якої галузі, і це важливий набір навичок для багатьох професіоналів. Адміністрація курсів в Канаді може допомогти просунути вашу кар'єру, як ці курси дають знання та навички про те, як успішно керувати проектами, програмами та співробітниками. Вони можуть бути прийняті в Інтернеті, в університетах і професійних програм розвитку.

Адміністрація курсів в Канаді забезпечити необхідні навички, щоб бути конкурентоспроможними на сьогоднішній день 'и ринку. Курси, таких як ділового адміністрування та управління охороною здоров'я можуть бути вивчені окремо або в поєднанні з програмами. Адміністрація курси в Канаді, як правило, прийнято осіб, які працюють в людські ресурси, управління, управління проектами і діловодства, але отримані навички можуть бути застосовані для багатьох галузей промисловості.

Канада є батьківщиною великих університетів, різних культур, а також має унікальну можливість виявляти адміністративні навички. Коли ви вивчаєте адміністрацією курсів в Канаді ви будете схильні багатство знань, міжнародні та внутрішні можливості для зростання, а також всесвітньо відомий практичний досвід. Адміністрація курсів в Канаді може допомогти вам отримати ваші цілі! Продовжити читання, щоб дізнатися більше!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Адміністративні дослідження, Канада

Інші варіанти в цій галузі знання:
Montreal Technical College (MTC)

Розвиток навичок для застосування принципів, правил ... ... [+]

Програма Мета розвинути навички застосовувати принципи, такі правила і процедури: метод аплікатури переглянув тексти французького дизайну адміністративної інформацією управління управління часом підхід до якості та візуальне уявлення документа, розробці та плануванні листування французькою. Розвиток навичок для використання комп'ютерних засобів нижче: базового програмного забезпечення для обробки текстів, електронних таблиць даних, і розвитку комунікаційних навичок спілкування на робочому місці і управляти, по-французьки і по-англійськи, офісні комунікації.... [-]

Канада Монреаль
Вересень 2020
англійська,французький
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою