ACADEMICCOURSES

Агрономія курси в Сент-Ендрюс.Знайти курсів і короткострокових курсів з Агрономія в Сент-Ендрюс

Курсу є вивчення конкретної теми в рамках більш широкої предметної області і є основою кваліфікації. Типовий курс включає в себе лекції, оцінки та підручники.

Сільськогосподарська наука охоплює широку область тем, а навчання проходить у навчальних закладах по всьому світу. Перелік тем включає науку про продукти харчування, сільське господарство, лісові технології, агроекологію, ветеринарію, біологічну інженерію, технології дикої природи і рослинництво.

UK, Великобританія складає більше 300 років і складається з чотирьох установчих країн: Англії, Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії. Великобританія була центром навчання протягом останніх 1000 років, і володіє багатьма древніми і видатних університетів. Іноземні студенти складають значну частину студентів в університетах Великобританії.

Сент-Ендрюс знаходиться в Шотландії і відома як батьківщина гольфу. Однією з п'ятнадцяти шотландських університетів, Університету Сент-Ендрюс знаходиться там. Це також найстаріший шотландський університет, заснований в 1410 році.

Агрономія курси в Сент-Ендрюс - Пошук курсів і короткострокових курсів з Агрономія в Сент-Ендрюс. Вся інформація тут!

1 Результати в Агрономія, Сент-Ендрюс Filter

Модульний курс з питань сталого розвитку аквакультури

University of St Andrews
курс
14 Вер 2020
<
Денне навчання
<
9&nbsp;-&nbsp;12 тижні
15 Кві 2020
англійська
Онлайн

Модульний курс "Сталий аквакультури" дозволяє студентам вивчати окремі модулі з різних модулів заочної форми навчання, електронного навчання, післядипломної освіти, які спрямо ...

Детальніше