ACADEMICCOURSES

Агробізнес курси.Знайти курсів і короткострокових курсів з Агробізнес

Агробізнес визначається як сільське господарство проводилися на комерційних засадах, або різні торговельної галузі в сільськогосподарських продуктах і послугах. Управління, організації, огляд, маркетинг, рентабельність і торгівлі сільськогосподарською продукцією є одними з ключових тем, які агробізнесу курси будуть покривати. Досить часто, агробізнес курсах особливу увагу на конкретних галузях агропромислового сектора, як харчова промисловість, охорона навколишнього середовища, управління, продовольчої політики, сільського господарства, поставки насіння, агрохімікатів, сільськогосподарської техніки, продажу і розповсюдження.

Залежно від університету чи інституту, агробізнес курси можуть бути більш-менш специфічні для певних стратегій і конвенцій конкретного географічного регіону. На знак визнання стрімкої глобалізації світової економіки, інші курси агробізнесу навчатиме студентів про міжнародну політику агробізнесу з загальних принципів і регуляторів.Агробізнес курсів може сильно варіюватися в кількість часу, необхідне для виконання їх, а також у розкладі класу і структури. Деякі агробізнесу курси перерахую передумови залежності від ключових предмета мають бути охоплені.

Детальніше нижче, щоб дізнатися, який з цих курсів від агробізнесу міжнародну акредитацію університетів та інститутів підійде вам найкраще.

3 Результати в Агробізнес Filter

Семінар в агрономії НЕ агрономи

Tecnológico de Monterrey (Educación Continua Presencial)
курс
<
Денне навчання
<
Заочне навчання
<
48 години
іспанська
Кампус

Метою цієї програми є знання та застосування концепцій агрономії в управлінській діяльності агробізнесу. ...

Детальніше

Програма MDP агропродовольчого сектора (онлайн)

Institute For Advanced Management (CEU - IAM)
курс
17 Лют 2020
<
Денне навчання
<
210 години
іспанська
Онлайн

Програма розвитку сектору з використанням різних методологій і за допомогою викладацького персоналу з великим професійним досвідом, гостями та учасниками, які мають досвід спі ...

Детальніше

Курси сільськогосподарські науки

Universidade Estadual Paulista (UNESP)
курс
<
Денне навчання
Кампус

Бразилія є одним з найбільших країн-виробників зерна і м'яса в світі. Таким чином, дисципліни, пропоновані спрямовані на залучення студентів до кількох аспектів, пов'язаних з ...

Детальніше