Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: Австрія,

Австрія є захоплюючим місцем для дослідження з деякими з найстаріших і найбільш престижних наукових установ та доступ до великої кількості міжнародних можливостей. Австрія має легкий доступ до інших конкурентних ринків і довгою історією ділових та економічних досягнень, що робить його ідеальним місцем для вивчення.

Курси в Австрії широким і часто пропонується в поєднанні з програмами, сертифікат програми або для професійного розвитку. Вони можуть бути вивчені в Інтернеті, за допомогою дистанційного навчання або в традиційному класі в місцях по всій Австрії. Курси в Австрії, охоплюють широкий спектр питань, таких як управління, бізнес, спрощення, охорони здоров'я, вирішення конфліктів, економіки і соціальних медіа, щоб назвати декілька. Курси в Австрії може допомогти вам на вашому шляху до успіху шляхом впровадження унікальних методів навчання за Найпопулярніші програми, кошти та інструкторів.

Прокрутіть курси в Австрії нижче, і ви можете виявити, що ви шукаєте. Зробіть наступний крок до своєї мети за допомогою курсів в Австрії!

знайдених результатів Filter

Відень - психологія

IES Abroad
Кампус Денне навчання Вересень 2019 Австрія Vienna

Досвід життя в Відні як студентка психології та соціальних наук. Наші курси дають вам можливість вивчити молодіжні культури, розвиток дитинства, віртуальну ідентичність в Інтернеті, досвід іммігрантів та соціальні та психологічні аспекти дискримінації.

Відень - бізнес, економіка

IES Abroad
Кампус Денне навчання Вересень 2019 Австрія Vienna

Виберіть з широкого кола курсів з таких дисциплін, як економіка, фінанси, міжнародний бізнес, менеджмент, маркетинг та політологія. Ви також можете покращити свій досвід, приймаючи курси з історії мистецтва, історії, гуманітарних наук, психології та багато іншого.

Відень - музика

IES Abroad
Кампус Денне навчання 1 - 2 семестри інформація Австрія Vienna

Віденська музична програма IES Abroad ідеально підходить для студентів, що спеціалізуються на програмі "Музика", або пропонує програмі для участі в широкому виборі курсів з музики та європейської культури та суспільства. Програма організована спільно з Віденським європейським товариством

Відень - європейське суспільство

IES Abroad
Кампус Денне навчання 1 - 2 семестри інформація Австрія Vienna

Пропонуючи курси англійської та німецької мов, IES Abroad Віденське європейське товариство

Віденське літо - музична історія

IES Abroad
Кампус Денне навчання 6 тижні інформація Австрія Vienna

Вивчайте музичну історію та вистави в Відні, місто, яке визнане у всьому світі за його вплив на розвиток класичної музики.

сд плюс - schnellkurs німецький плюс

inlingua Salzburg
Кампус Денне навчання Відкритий конкурс Австрія Salzburg

Об'єднати стандартну групу SD курс з розкішшю індивідуального навчання. Отримав нову роботу? Потрібно переїхати до Австрії?

сд інтенсивний - schnellkurs німецький інтенсивний

inlingua Salzburg
Кампус Денне навчання Відкритий конкурс Австрія Salzburg

Додатковий час говорити! У верхній частині стандартного курсу SD, у вас є додаткові години занять в день, щоб переглянути, повторити і поглибити свої знання німецької мови. Як і у всіх наших групових курсах - наш метод унікальний.

Сд - schnellkurs німецький

inlingua Salzburg
Кампус Денне навчання Відкритий конкурс Австрія Salzburg

Це, в одному з найпопулярніших курсів групи! Вивчення німецької мови в дуже невеликих групах (3-6 студентів, в червні, липні, серпні 3-8 студентів), бути швидким, бути ефективним! Там немає часу, щоб витрачати, активне говоріння ключа!

німецький і досвід роботи

ActiLingua Academy
Кампус Денне навчання 8 - 16 тижні Відкритий конкурс Австрія Vienna

ActiLingua пропонує курси німецької мови в поєднанні з сплаченої або неоплачувану досвід роботи. Програма розділена на дві частини.

Німецька мова і музика

ActiLingua Academy
Кампус Денне навчання 4 - 52 тижні Відкритий конкурс Австрія Vienna

На додаток до стандартної або Інтенсивний курс німецької курсу Ви можете замовити уроки музики. інструкція Музика проходить у Віденській консерваторії і доступний для музичних студентів, професіоналів і захоплених любителів.

Курс німецької мови teachers '

ActiLingua Academy
Кампус Денне навчання 2 тижні Відкритий конкурс Австрія Vienna

Курси для немісцевих німецьких вчителів, які працюють з підлітками і дорослими.

ділова німецька

ActiLingua Academy
Кампус Денне навчання 2 тижні Жовтень 2019 Австрія Vienna

Поєднання стандартного курсу та ділова німецька дозволяє дізнатися, що вам потрібно для вашої роботи.

німецький і університет

ActiLingua Academy
Кампус Денне навчання 6 - 52 тижні Жовтень 2019 Австрія Vienna

Програма спрямована на випускників середньої школи, які хотіли б навчатися в Австрії. В курсі німецької мови Ви удосконалюєте свої знання німецької мови.

індивідуальне навчання

ActiLingua Academy
Кампус Денне навчання 1 - 12 тижні Відкритий конкурс Австрія Vienna

Ви визначаєте зміст вашого мовного курсу себе, що призводить до максимізації входу в один на один сесій з вашим власним вчителем (ами).

Superintensive курс німецької мови

ActiLingua Academy
Кампус Денне навчання 1 - 11 тижні Відкритий конкурс Австрія Vienna

Поєднання групового навчання (Стандартний курс) та індивідуальне навчання. Індивідуальне навчання обслуговує особливі потреби в навчанні і приймає ваші професійні інтереси до уваги.