Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: Австрія,

Австрія є захоплюючим місцем для дослідження з деякими з найстаріших і найбільш престижних наукових установ та доступ до великої кількості міжнародних можливостей. Австрія має легкий доступ до інших конкурентних ринків і довгою історією ділових та економічних досягнень, що робить його ідеальним місцем для вивчення.

Курси в Австрії широким і часто пропонується в поєднанні з програмами, сертифікат програми або для професійного розвитку. Вони можуть бути вивчені в Інтернеті, за допомогою дистанційного навчання або в традиційному класі в місцях по всій Австрії. Курси в Австрії, охоплюють широкий спектр питань, таких як управління, бізнес, спрощення, охорони здоров'я, вирішення конфліктів, економіки і соціальних медіа, щоб назвати декілька. Курси в Австрії може допомогти вам на вашому шляху до успіху шляхом впровадження унікальних методів навчання за Найпопулярніші програми, кошти та інструкторів.

Прокрутіть курси в Австрії нижче, і ви можете виявити, що ви шукаєте. Зробіть наступний крок до своєї мети за допомогою курсів в Австрії!

знайдених результатів Filter

сд плюс - schnellkurs німецький плюс

inlingua Salzburg
Кампус Денне навчання Відкритий конкурс Австрія Зальцбург

Об'єднати стандартну групу SD курс з розкішшю індивідуального навчання. Отримав нову роботу? Потрібно переїхати до Австрії?

сд інтенсивний - schnellkurs німецький інтенсивний

inlingua Salzburg
Кампус Денне навчання Відкритий конкурс Австрія Зальцбург

Додатковий час говорити! У верхній частині стандартного курсу SD, у вас є додаткові години занять в день, щоб переглянути, повторити і поглибити свої знання німецької мови. Як і у всіх наших групових курсах - наш метод унікальний.

Сд - schnellkurs німецький

inlingua Salzburg
Кампус Денне навчання Відкритий конкурс Австрія Зальцбург

Це, в одному з найпопулярніших курсів групи! Вивчення німецької мови в дуже невеликих групах (3-6 студентів, в червні, липні, серпні 3-8 студентів), бути швидким, бути ефективним! Там немає часу, щоб витрачати, активне говоріння ключа!

німецький і досвід роботи

ActiLingua Academy
Кампус Денне навчання 8 - 16 тижні Відкритий конкурс Австрія Відень

ActiLingua пропонує курси німецької мови в поєднанні з сплаченої або неоплачувану досвід роботи. Програма розділена на дві частини.

Німецька мова і музика

ActiLingua Academy
Кампус Денне навчання 4 - 52 тижні Відкритий конкурс Австрія Відень

На додаток до стандартної або Інтенсивний курс німецької курсу Ви можете замовити уроки музики. інструкція Музика проходить у Віденській консерваторії і доступний для музичних студентів, професіоналів і захоплених любителів.

Курс німецької мови teachers '

ActiLingua Academy
Кампус Денне навчання 2 тижні Відкритий конкурс Австрія Відень

Курси для немісцевих німецьких вчителів, які працюють з підлітками і дорослими.

ділова німецька

ActiLingua Academy
Кампус Денне навчання 2 тижні Жовтень 2020 Австрія Відень

Поєднання стандартного курсу та ділова німецька дозволяє дізнатися, що вам потрібно для вашої роботи.

німецький і університет

ActiLingua Academy
Кампус Денне навчання 6 - 52 тижні Жовтень 2020 Австрія Відень

Програма спрямована на випускників середньої школи, які хотіли б навчатися в Австрії. В курсі німецької мови Ви удосконалюєте свої знання німецької мови.

індивідуальне навчання

ActiLingua Academy
Кампус Денне навчання 1 - 12 тижні Відкритий конкурс Австрія Відень

Ви визначаєте зміст вашого мовного курсу себе, що призводить до максимізації входу в один на один сесій з вашим власним вчителем (ами).

Superintensive курс німецької мови

ActiLingua Academy
Кампус Денне навчання 1 - 11 тижні Відкритий конкурс Австрія Відень

Поєднання групового навчання (Стандартний курс) та індивідуальне навчання. Індивідуальне навчання обслуговує особливі потреби в навчанні і приймає ваші професійні інтереси до уваги.

інтенсивний курс німецької мови

ActiLingua Academy
Кампус Денне навчання 1 - 48 тижні Відкритий конкурс Австрія Відень

Ви будете вивчати німецьку мову загальний для чотирьох уроків в день (стандартний курс) плюс два додаткових уроків у день в невеликих групах, в яких ваш учитель спеціально фокусується на ваших індивідуальних потреб і слабких місць.

стандартний курс німецької мови

ActiLingua Academy
Кампус Денне навчання 1 - 48 тижні Відкритий конкурс Австрія Відень

Основний упор робиться на поліпшення ваших навичок спілкування. Уроки граматики і бесіди допоможуть вам розширити словниковий запас і поліпшити свій синтаксис. Ви будете практикувати формальне і неформальне написання і роботу на слух і розуміння прочитаного.

TESOL інтенсивна

Eton Institute
Кампус Заочне навчання 20 - 60 години Вересень 2020 Сполучені Арабські Емірати Дубай Абу-Дабі Австрія Відень Індія Нью-Делі Гонконг США Нью-Йорк + 8 більше

Розблокувати потенціал ваших студентів з практичної і професійної підготовки вчителів, яка фокусується на освіжаючі і розвиваються навичок навчання. Переконайтеся, що ви впевнені в сучасному полікультурному та багатомовному класі з міжнародної сертифікації TESOL курс Ітоні інституту ...

курси португальської мови в Дубаї і АБУ-ДАБІ

Eton Institute
Кампус Онлайн Заочне навчання 20 - 30 години Вересень 2020 Сполучені Арабські Емірати Дубай Абу-Дабі Австрія Відень Індія Нью-Делі Гонконг США Нью-Йорк + 9 більше

Вчіться говорити по-португальськи: Мова вважається дуже виразним і романтичним і має багато слів, схожими на іспанською та французькою мовами. Наші кваліфіковані викладачі рідної забезпечують привабливий середовища навчання, яка буде розвивати свої навички розмови і буде будувати свій словниковий запас. Ми орієнтуємося на мові реальних життєвих ситуацій, які ви можете використовувати в повсякденній розмові ...

Курси італійської мови в Дубаях і АБУ-ДАБІ

Eton Institute
Кампус Онлайн Заочне навчання 20 - 30 години Вересень 2020 Сполучені Арабські Емірати Дубай Абу-Дабі Австрія Відень Індія Нью-Делі Гонконг США Нью-Йорк + 9 більше

Вивчай італійський з нашими кваліфікованими і досвідченими носіями інструкторів в приємній і дружній обстановці навчання. Ми приймаємо інтерактивні методи занурення для досягнення кращих результатів. Ви можете також насолоджуватися наші безкоштовні культурні вечори, взаємодіють з носіями мови і зустріти ентузіастів мови в нашому випадку обміну вільного мови ...