Filter
курс
Австралія New South Wales Surry Hills Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Курси для підвищення кваліфікації: Австралія,, Surry Hills

Університети і коледжі встановлюють свої власні вимоги до вступників на курси вищої освіти, тому вони змінюватися в широких межах. Залежно від курсу, аспірант може мати можливість отримати вищу освіту з низкою кваліфікації. Якщо ви 'повторно застосуванням зробити курс Базова ступінь, ви можете виявити, що досвід роботи приймаються до уваги разом з будь кваліфікацією у вас є. Деякі вищі навчальні заклади та коледжі пропонують Фонд років як підготовку до певних курси ступеня. Як правило, вони не 'т результат в окремих критеріїв, оскільки вони просто вам право увійти до ступеня самої програми. Фонд Роки Арен 'т в межах досяжності для всіх спеціальностей курсів, однак.

Австралія має сім з 100 кращих вузів у світі! Австралії сидить вище подібних Німеччини, Нідерландів та Японії, розміщення восьме місце в Universitas 2012 U21 Рейтинг національних систем вищої освіти.

Курси і навчання: Австралія,, Surry Hills. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

Ступеня
Місце знаходження
Австралія
New South Wales
Surry Hills
Тип навчання
Форма навчання
University Preparation College

Курс готує вас до всіх можливих мовних проблем, які ви будете відчувати в третинному середовищі. ... [+]

10/20 тижнів (максимум 6 місяців) - UPPER INTERMEDIATE TO ADVANCED

Цей курс доступний як для вітчизняних, так і для іноземних студентів (CRICOS 076368F)

Огляд

Курс готує вас до всіх можливих мовних проблем, які ви будете відчувати в третинному середовищі. Ви будете керуватися досвідченими та допоміжними вчителями, які допоможуть вам отримати всі необхідні навички написання звітів та есе англійською мовою, викладання презентацій англійською мовою та розуміння очікувань англомовного коледжу чи університету. Розуміння культури коледжу, університету та TAFE в Австралії є першочерговим завданням для вашого успіху та навчань. Після успішного закінчення курсу англійської мови для академічних цілей ви зможете користуватися англійською мовою у різноманітних навчальних закладах та нести відповідальність за ваш прогрес при мінімальної підтримці своїх вчителів. Цей курс може бути упакований як частина нашого англійського для вивчення вищої освіти (EHES). Очікується, що більшість студентів зможуть завершити кожен рівень курсу через 10 тижнів. Після закінчення курсу вам може знадобитися не сидіти IELTS чи інші випробування, щоб навчатися в одному з наших партнерів з тлумачення.... [-]

Австралія Bankstown Surry Hills
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
10 - 20 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою