Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: Австралія,, Surfers Paradise

Курсу є вивчення конкретної теми в рамках більш широкої предметної області і є основою кваліфікації. Типовий курс включає в себе лекції, оцінки та підручники.

Австралія є країною острова і континенту в Південній півкулі, на південному заході Тихого океану, держави-члена Співдружності.

Курси і навчання: Австралія,, Surfers Paradise. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

Курс підготовки IELTS

Gold Coast Learning Centre
Кампус Денне навчання Заочне навчання 1 - 70 тижні Відкритий конкурс Австралія Surfers Paradise + 1 більше

Поліпшення англійської мови та підготовка до іспиту з іспиту на міжнародну англійську мову (IELTS) в Gold Coast Learning Centre , в самому центрі Серферів-Парадайз на Золотому Березі Квінсленда. IELTS - це міжнародно-акредитований іспит з англійської мови, який свідчить про можливість використання та розуміння англійської мови. Він широко визнаний і приймається понад 6000 установ у більш ніж 120 країнах світу.

Загальний курс англійської мови

Gold Coast Learning Centre
Кампус Денне навчання Відкритий конкурс Австралія Surfers Paradise

Дізнайтеся англійську мову в Австралії в Gold Coast Learning Centre , лише за декілька хвилин ходьби від пляжу в серферів Парадайз на знаменитому Золотому узбережжі Австралії. Gold Coast Learning Centre пропонує чотири рівні вивчення загальної англійської мови, що забезпечує якісне навчання в дружній обстановці. Досвідчені співробітники та практичні, гнучкі курси розробляють необхідні вам знання, навички та вміння.