Filter
курс
Австралія Queensland Surfers Paradise Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Курси для підвищення кваліфікації: Австралія,, Surfers Paradise

Курсу є вивчення конкретної теми в рамках більш широкої предметної області і є основою кваліфікації. Типовий курс включає в себе лекції, оцінки та підручники.

Австралія є країною острова і континенту в Південній півкулі, на південному заході Тихого океану, держави-члена Співдружності.

Курси і навчання: Австралія,, Surfers Paradise. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

Ступеня
Місце знаходження
Австралія
Queensland
Surfers Paradise
Тип навчання
Форма навчання
Gold Coast Learning Centre

Поліпшення англійської мови та підготовка до іспиту з іспиту на міжнародну англійську мову (IELTS) в Gold Coast Learning Centre , в самому центрі Серферів-Парадайз на Зол ... [+]

Поліпшення англійської мови та підготовка до іспиту з іспиту на міжнародну англійську мову (IELTS) в Gold Coast Learning Centre , в самому центрі Серферів-Парадайз на Золотому Березі Квінсленда.

IELTS - це міжнародно-акредитований іспит з англійської мови, який свідчить про можливість використання та розуміння англійської мови.

Він широко визнаний і приймається понад 6000 установ у більш ніж 120 країнах світу.... [-]

Австралія Surfers Paradise
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 70 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
Gold Coast Learning Centre

Дізнайтеся англійську мову в Австралії в Gold Coast Learning Centre , лише за декілька хвилин ходьби від пляжу в серферів Парадайз на знаменитому Золотому узбережжі Австр ... [+]

Дізнайтеся англійську мову в Австралії в Gold Coast Learning Centre , лише за декілька хвилин ходьби від пляжу в серферів Парадайз на знаменитому Золотому узбережжі Австралії.

Gold Coast Learning Centre пропонує чотири рівні вивчення загальної англійської мови , що забезпечує якісне навчання в дружній обстановці. Досвідчені співробітники та практичні, гнучкі курси розробляють необхідні вам знання, навички та вміння.... [-]

Австралія Surfers Paradise
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою