Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: Австралія,, Gold Coast

Існують сотні національно визнаних професійних кваліфікацій та навчальних курсів від провідних світових постачальників освіти. Цілі курсу має призвести до навчально-методичної та інтересів учнів.

Австралія є країною острова і континенту в Південній півкулі, на південному заході Тихого океану, держави-члена Співдружності.

Це місто має блискучий висотна будівля, і серед них складаються з освітніх центрів, які пропонують як дипломи, студентів та аспірантів. Кампусах по всьому місту, так що до студентів, щоб зробити вибір.

Курси і навчання: Австралія,, Gold Coast. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

Догляд за дітьми

Imagine Education Australia
Кампус Січень 2020 Австралія Gold Coast Brisbane

Imagine Education Australia факультету раннього виховання дітей проводить навчання у сфері дитячих послуг. Ми є унікальною організацією з навчання, оскільки у нас є два центри догляду за дітьми, на яких наші студенти можуть отримати доступ до практичних занять

англійські курси

Imagine Education Australia
Кампус Січень 2020 Австралія Gold Coast Brisbane

Уявіть собі, що Австралійська англійська коледж освіту запрошує студентів з усього світу. У Imagine College англійською мовою ми керуємося системою оцінювання CEFR, яка використовується у всьому світі, як це рекомендовано NEAS. Вчителі зосереджують увагу на розвитку навичок навчання та заохоченні самостійного вивчення мови. Учні навчаються різними темпами та по-різному, і вчителі враховують це при плануванні своїх уроків.

Курс англійської мови - Австралія

MyStay ENGLISH
Кампус Денне навчання 5 - 10 тижні Відкритий конкурс Австралія Sydney Melbourne Brisbane Gold Coast Cairns + 4 більше

MyStay ENGLISH (MSE) - це новий спосіб швидкого навчання англійської мови в Австралії!

Курс англійської мови

MyStay ENGLISH
Кампус Денне навчання 5 - 10 тижні Відкритий конкурс Великобританія London Oxford Stratford-upon-Avon Австралія Sydney Melbourne Brisbane Gold Coast Cairns США New York Boston Miami Канада Toronto Vancouver Calgary Ірландія Dublin + 18 більше

MyStay ENGLISH (MSE) - новий спосіб швидкого відстеження вивчення англійської мови.