Filter
курс
Австралія New South Wales Bankstown Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Курси для підвищення кваліфікації: Австралія,, Bankstown

На освітніх курсах працюють досвідчені кваліфіковані викладачі, які допомагають студентам освоювати нові знання в певній галузі і з конкретної дисципліни. Курси можуть значно відрізнятися за тривалістю, обсягом досліджуваного матеріалу і змістом.

Австралія має субсидованих вищої освіти для студентів, що навчаються ступеня бакалавра. Вони також дають кредитів і грантів для аспірантів. Вищих навчальних починається в університетському рівні ступінь докторську ступінь пропонується в будь-якій області дослідження.

Курси і навчання: Австралія,, Bankstown. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

Ступеня
Місце знаходження
Австралія
New South Wales
Bankstown
Тип навчання
Форма навчання
University Preparation College

Курс готує вас до всіх можливих мовних проблем, які ви будете відчувати в третинному середовищі. ... [+]

10/20 тижнів (максимум 6 місяців) - UPPER INTERMEDIATE TO ADVANCED

Цей курс доступний як для вітчизняних, так і для іноземних студентів (CRICOS 076368F)

Огляд

Курс готує вас до всіх можливих мовних проблем, які ви будете відчувати в третинному середовищі. Ви будете керуватися досвідченими та допоміжними вчителями, які допоможуть вам отримати всі необхідні навички написання звітів та есе англійською мовою, викладання презентацій англійською мовою та розуміння очікувань англомовного коледжу чи університету. Розуміння культури коледжу, університету та TAFE в Австралії є першочерговим завданням для вашого успіху та навчань. Після успішного закінчення курсу англійської мови для академічних цілей ви зможете користуватися англійською мовою у різноманітних навчальних закладах та нести відповідальність за ваш прогрес при мінімальної підтримці своїх вчителів. Цей курс може бути упакований як частина нашого англійського для вивчення вищої освіти (EHES). Очікується, що більшість студентів зможуть завершити кожен рівень курсу через 10 тижнів. Після закінчення курсу вам може знадобитися не сидіти IELTS чи інші випробування, щоб навчатися в одному з наших партнерів з тлумачення.... [-]

Австралія Bankstown Surry Hills
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
10 - 20 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою