Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: Італія,

Італія є прекрасним місцем для дослідження з деякими з найстаріших і найбільш престижних університетів і з чудовим доступ до внутрішніх і міжнародних можливості. Він має багату історію, яка вливається в сучасних додатках. Приймаючи курси в Італії є відмінним кроком на шляху до успіху.

Курси в Італії широкі і звичайно може бути в поєднанні з програмами та сертифікаційні програми. Вони можуть бути вивчені в Інтернеті, за допомогою дистанційного навчання, або в класі, в навчальних закладах по всій Італії. Курси в Італії охоплює широкий спектр тем, таких як управління, наука, банківська справа, охорона здоров'я, теології, економіки, соціальних засобів масової інформації та інші. Курси доступні майже в усіх галузях промисловості з вивченням варіантів для кожної конкретної потреби. Курси в Італії може допомогти вам знайти професійного успіху шляхом впровадження унікальних методів навчання по-Найпопулярніші програми, об'єкти і професорів.

Дізнайтеся більше про курси в Італії, прокручуючи варіанти нижче. Ви можете знайти наступний крок, який допоможе вам просунути Вашу кар'єру!

знайдених результатів Filter

Майстер в галузі сталого дизайну

School of Sustainability
Кампус Денне навчання 10 місяці інформація Італія Bologna

Комплексна 10-місячна програма з практичним підходом щодо сталого дизайну та екологічної стійкості у професійному контексті MC Architects, підтримана візитами промислових компаній, навчальними поїздками по проекту, зустрічями з клієнтами та громадами.

Щорічний акторський курс для актора Cine Televisivo

International Cinema Academy Milano
Кампус Заочне навчання 11 місяці Вересень 2019 Італія Milan

Завдання курсу: підготовка акторів кінематографічного телебачення до остаточної практики з набору та орієнтації праці, щоб дозволити нашим випускникам самостійно пересуватися в кінематографічному полі.

Курс дизайну костюмів

Roma Film Academy
Кампус Денне навчання 2 років Жовтень 2019 Італія Rome

Взагалі, ми вважаємо, що відділ костюмів технічний, пов'язаний більше з кравцем, ніж з авторським. Натомість він є одним з найважливіших художніх відділів, адже хороший костюм часто дає форму персонажу. Хороші дизайнери костюмів повинні вміти читати і аналізувати сценарій і використовувати своє мистецтво, щоб одягати героїв історії особистості, тим самим допомагаючи акторові краще втілювати характер. І ми не просто говоримо про історичні костюми, ті, які найбільше впливають на увагу широкої аудиторії, а й на сучасні та міські, які часто не помічаються, але надають персонажам свою власну ідентичність.

Магістр з протидії відмиванню грошей

European School of Banking Management
Кампус Онлайн Денне навчання 6 місяці Жовтень 2019 Італія Milan Rome Bari + 3 більше

Диплом про боротьбу з відмиванням грошей сьогодні визнається експертами як провідне місце в італійській підготовці кадрів у сфері боротьби з відмиванням грошей.

Літній курс фотографії та моди

Istituto Italiano di Fotografia
Кампус Денне навчання 60 години Червень 2020 Італія Milan

Цей унікальний курс поєднує в собі ключові концепції як фотографії, так і моди, щоб надати студентам вступні знання та навички з модної фотографії. Підкреслюючи як технічні навички фотографії, так і розуміння індустрії моди, цей курс дає студенту добре всебічне розуміння бізнесу моди та ролі фотографа в галузі. Надати студенту реальне

три роки курс в області дизайну моди

RM Istituto Moda e Design Milano
Кампус Денне навчання 3 років Жовтень 2019 Італія Milan

Навчання на практиці принцип за три річних курсів Raffles Мілан, навчальний центр, що розум, забезпечує міцну технічну підготовку і робить ви хочете, щоб розширити свої горизонти життя. Система моди є величезною територією, красномовним, навіть непередбачуваний, в якому почуття класика не відповідає самому приводиться експеримент. Там немає рецептів виникають. Існує можливість працювати, бажання знати і конкурувати з зовнішнім світом і його багатьма культурами: високий, поп, етно ... Існує дуже гостре око на - безперервне навчання - це можливість вловити найменші деталі. Око, який знає традиційні методи пошиття, але не боїться запропонувати нешанобливі елегантності.

дизайн інтер'єру, звичайно

In Florence Academy
Кампус Денне навчання Заочне навчання 1 - 8 місяці Відкритий конкурс Італія Florence + 1 більше

Курс орієнтований на студентів, які зацікавлені в дизайні інтер'єру і які хочуть зрозуміти технічні та конструктивні аспекти внутрішніх просторів, методології розробки концепції проекту та його відповідне подання. Підхід не тільки технічні, але творчий, художній та інтуїтивно зрозумілим.

10-тижневий курс з виробництва Італії та індустрії розкоші

Accademia del Lusso
Кампус Денне навчання 10 тижні Квітень 2020 Італія Milan

Цей курс призначений для студентів, які хочуть глибоко ознайомитись із характеристиками Made in Italy як визнаною моделлю, яка оцінюється в усьому світі у секторах модного та предмети розкоші. Курс включає в себе теоретичні заняття в класі, семінари та інші практичні заняття, робота над проектом та тестування ...

Курс: Курс італійської мови для сімей

Scuola Leonardo Da Vinci
Кампус Денне навчання 1 - 12 тижні Відкритий конкурс Італія Milan

Курс італійської мови для сімей був розроблений з цією специфічною метою: надати всім членам сім'ї можливість зрозуміти та / або розмовляти італійською мовою за допомогою інтенсивного групового курсу, який зосереджується на комунікативних навичках.

один рік курс дизайну продукту

Scuola Politecnica di Design SPD
Кампус Денне навчання 1 рік інформація Італія Milan

Курс з року досвіду в дизайні продукту структурована таким чином: інтегрований цикл лекцій з роботи, проекти та семінари. Студенти отримують послідовне культурний фон, методологія і практика, щоб бути в змозі приєднатися до майстер промислового дизайну інтер'єру.

Мода 4.0 Курс

Milano Fashion Institute
Кампус Денне навчання 4 тижні Лютий 2020 Італія Milan

Завдяки участі професорів та фахівців у галузі, курс «Мода 4.0» стикається з темами, присвяченими новим цифровим технологіям, що застосовуються до процесів модної індустрії, спрямованих на підтримку всіх етапів творчого та виробничого процесу, від дизайну до 3D. друк

Монтессорі-помічника вчителя 0-3 років і 3-6 років

International Montessori Institute
Онлайн Денне навчання 3 місяці Вересень 2019 Іспанія Vilafant Італія Rome Barcelona + 3 більше

Це 0-3-річна і 3-6-річна Монтессорі-асистентська підготовка вчителів, включаючи основну теоретичну основу Монтессорі-освіти, зважаючи на важливість емоційних факторів і основних відносин для досягнення відмінних результатів у щоденній навчальній практиці. Встановіть огляд усіх робочих просторів та їх ідеально інтегруйте в основи та особисту роботу та практику освітньої теорії Монтессорі, забезпечивши таким чином доступ і розуміння всіх інструментів, необхідних для освітнього підходу Монтессорі.

Курс випічки та кондитерських виробів

Italian Culinary Institute for Foreigners - ICIF
Кампус Денне навчання 1 - 4 днів інформація Італія Turin

Курс адресований професіоналам кулінарної індустрії, італійцям та іноземцям, які хочуть поглибити свої знання з конкретних тем або вдосконалювати свої навички з сучасних технологій, що застосовуються для хлібопекарських та кондитерських виробів.

Річна програма GAP

Global School for Entrepreneurship
Кампус Денне навчання 8 місяці Вересень 2019 Нідерланди Amsterdam Франція Paris Німеччина Berlin Італія Florence + 6 більше

Кожне місце призначення має тему та перебування на два місяці. У Амстердамі ви знайдете свою підприємницьку ДНК у компанії смачних голландських млинців і дерев'яних взуття. У Парижі ви розкриєте свою творчість з натхненням сиру та вина. У Берліні ви поринете в цифровий світ і міський декор братвурсту і пива. Нарешті, в Італії, ви знайдете себе і відсвяткувати це відкриття з великою піци

Курси модних ілюстраторів - Мілан

IUAD Accademia della Moda
Кампус 9 місяці Жовтень 2019 Італія Milan

Модні автори відповідають за стадії досліджень і проектування, встановлюючи тенденції та визначаючи натхнення для колекції.