Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: Італія,

Італія є прекрасним місцем для дослідження з деякими з найстаріших і найбільш престижних університетів і з чудовим доступ до внутрішніх і міжнародних можливості. Він має багату історію, яка вливається в сучасних додатках. Приймаючи курси в Італії є відмінним кроком на шляху до успіху.

Курси в Італії широкі і звичайно може бути в поєднанні з програмами та сертифікаційні програми. Вони можуть бути вивчені в Інтернеті, за допомогою дистанційного навчання, або в класі, в навчальних закладах по всій Італії. Курси в Італії охоплює широкий спектр тем, таких як управління, наука, банківська справа, охорона здоров'я, теології, економіки, соціальних засобів масової інформації та інші. Курси доступні майже в усіх галузях промисловості з вивченням варіантів для кожної конкретної потреби. Курси в Італії може допомогти вам знайти професійного успіху шляхом впровадження унікальних методів навчання по-Найпопулярніші програми, об'єкти і професорів.

Дізнайтеся більше про курси в Італії, прокручуючи варіанти нижче. Ви можете знайти наступний крок, який допоможе вам просунути Вашу кар'єру!

знайдених результатів Filter

Магістр з протидії відмиванню грошей

European School of Banking Management
Кампус Онлайн Денне навчання 6 місяці інформація Італія Мілан Рим Барі + 3 більше

Диплом про боротьбу з відмиванням грошей сьогодні визнається експертами як провідне місце в італійській підготовці кадрів у сфері боротьби з відмиванням грошей.

Курс виробництва

Roma Film Academy
Кампус Денне навчання 2 років інформація Італія Рим

Виробничий відділ є одним з найскладніших у світі аудіовізуальної продукції, оскільки займається всіма організаційними, логістичними, адміністративними та промоутерськими аспектами аудіовізуальної роботи, а також її розповсюдженням. Це вимагає методичного та системного підходу, а також творчості та ініціативи. Він особливо підходить для тих, хто має здатність до організації та управління проектом. Вона є ключовим відділом, фундаментальним як під час реалізації роботи, так і після остаточного вирішення, з огляду на те, що вона стосується просування продукту, аспект, який часто робить різницю для того, щоб бути успішним на ринку.

Італійський Вивчення мови

In Florence Academy
Кампус Денне навчання Заочне навчання 1 - 52 тижні Відкритий конкурс Італія Флоренція + 1 більше

Італійські курси мови і культури для студентів різного віку і національностей. Дізнайтеся, який з них підходить краще для вас! Довгий час, короткий час, групові курси або індивідуальні заняття, спеціалізовані мовні курси для бізнесу і туризму, курси з підготовки до іспитів, і багато іншого.

Інтенсивний 1-річний курс дизайну взуття та аксесуарів

Accademia del Lusso
Кампус Денне навчання 1 рік інформація Італія Мілан

Цей 1-річний інтенсивний курс взуття

Курс: Курс італійської мови для сімей

Scuola Leonardo Da Vinci
Кампус Денне навчання 1 - 12 тижні Відкритий конкурс Італія Мілан

Курс італійської мови для сімей був розроблений з цією специфічною метою: надати всім членам сім'ї можливість зрозуміти та / або розмовляти італійською мовою за допомогою інтенсивного групового курсу, який зосереджується на комунікативних навичках.

Майстер в стилі управління управлінням, Wellness

Milano Fashion Institute
Кампус Денне навчання 1 рік Січень 2020 Італія Мілан

Майстер в управлінні способом життя: дизайн, оздоровчий

один рік курс дизайну продукту

Scuola Politecnica di Design SPD
Кампус Денне навчання 1 рік інформація Італія Мілан

Курс з року досвіду в дизайні продукту структурована таким чином: інтегрований цикл лекцій з роботи, проекти та семінари. Студенти отримують послідовне культурний фон, методологія і практика, щоб бути в змозі приєднатися до майстер промислового дизайну інтер'єру.

Другий курс - Курс професійної фотографії - підвищення кваліфікації

Istituto Italiano di Fotografia
Кампус Денне навчання 1 рік Жовтень 2020 Італія Мілан

Другий курс курсу професійної фотографії - це курс спеціалізації для тих, хто вже має досвід фотографії та хоче поглибити її та вдосконалити, відвідуючи професійну школу.

три роки курс в області дизайну моди

RM Istituto Moda e Design Milano
Кампус Денне навчання 3 років інформація Італія Мілан

Навчання на практиці принцип за три річних курсів Raffles Мілан, навчальний центр, що розум, забезпечує міцну технічну підготовку і робить ви хочете, щоб розширити свої горизонти життя. Система моди є величезною територією, красномовним, навіть непередбачуваний, в якому почуття класика не відповідає самому приводиться експеримент. Там немає рецептів виникають. Існує можливість працювати, бажання знати і конкурувати з зовнішнім світом і його багатьма культурами: високий, поп, етно ... Існує дуже гостре око на - безперервне навчання - це можливість вловити найменші деталі. Око, який знає традиційні методи пошиття, але не боїться запропонувати нешанобливі елегантності.

Курс випічки та кондитерських виробів

Italian Culinary Institute for Foreigners - ICIF
Кампус Денне навчання 1 - 4 днів інформація Італія Турін

Курс адресований професіоналам кулінарної індустрії, італійцям та іноземцям, які хочуть поглибити свої знання з конкретних тем або вдосконалювати свої навички з сучасних технологій, що застосовуються для хлібопекарських та кондитерських виробів.

Річна програма GAP

Global School for Entrepreneurship
Кампус Денне навчання 8 місяці Вересень 2020 Нідерланди Амстердам Франція Париж Німеччина Берлін Італія Флоренція + 6 більше

Кожне місце призначення має тему та перебування на два місяці. У Амстердамі ви знайдете свою підприємницьку ДНК у компанії смачних голландських млинців і дерев'яних взуття. У Парижі ви розкриєте свою творчість з натхненням сиру та вина. У Берліні ви поринете в цифровий світ і міський декор братвурсту і пива. Нарешті, в Італії, ви знайдете себе і відсвяткувати це відкриття з великою піци

Курс оператора CAD для промислових виробників шаблонів - Мілан

IUAD Accademia della Moda
Кампус 5 місяці Жовтень 2020 Італія Мілан

Індустріальний виробник моделей САПР поліпшить ваші навички, не втрачаючи при цьому красу виготовлення та розміщення шаблонів традиційним способом.

Зимова школа «R4Реологи»

University of Pisa Summer & Winter Schools
Кампус Денне навчання 60 години Січень 2020 Італія Піза

Зимова школа «R для археологів» має на меті плідне поєднання археології та статистики завдяки викладанню аналізу даних, методів обміну даними та візуалізації даних. Він проводиться через R, мову програмування та вільне програмне середовище для статистичних обчислень та графіки R.

Курс дизайну інтер'єру - навчальний рік - опалення

IED – Istituto Europeo di Design Milan
Кампус Денне навчання 30 тижні інформація Італія Мілан

Останніми роками область дизайну інтер'єру стала свідченням безперервного зростання, тому фахівцям у цій галузі потрібно бути більш гнучким і на зв'язку з новими технологіями, методами та матеріалами. Завдяки студентам програми "Внутрішній дизайн" студенти отримують глибоке та практичне втілення до італійського дизайну та концепції "Made in Italy", приділяючи особливу увагу сучасним тенденціям, а також оснащені всіма необхідними інструментами для вступу в цю галузь. Студенти навчаться створювати інтер'єрні приміщення як для комерційного, так і для житлового використання, від початкової концепції та першого ескізу до 3D-зору та реалізувати модель, що представляє публічний простір. Крім того, курс розвиває учнів усвідомлення кольору, форми та форми та надає їм необхідні навички вибору інтер'єру. Програма складається з основних міжнародних виставок у Італії, які дають уявлення про найновіші сучасні тенденції та стануть вихідною точкою для більш широкого обговорення дизайну та її поточної мови: формальної та виразної.

Курс: стиль моди - весняний семестр

IED – Istituto Europeo di Design Florence
Кампус Денне навчання 4 місяці Лютий 2020 Італія Флоренція

Курс Fashion Styling надає студентам навички та інструменти для інтерпретації тенденцій та цінностей у ланцюжку постачання модного виробництва. Програма фокусується на розробці стратегій модного стилю та модних комунікацій, щоб передати нематеріальні цінності артефакту сучасному світовому ринку. Стиліст моди повинен вміти критично аналізувати та розробляти ключовий контент, який необхідно передавати, що включає вибір відповідних засобів масової інформації та створення як друкованих, так і цифрових рекламних кампаній. Центральне місце в цій дидактичній філософії залучення професіоналів і промисловості, програма IED Firenze Fashion Communication співпрацює з LUISAVIAROMA.com. LUISAVIAROMA з Флоренції є провідним роздрібним дистриб'ютором роздрібної торгівлі е-комерцією найважливіших дизайнерів світу.