Filter
курс
Італія Verona Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Курси для підвищення кваліфікації: Італія,, Verona

Курсу є вивчення конкретної теми в рамках більш широкої предметної області і є основою кваліфікації. Типовий курс включає в себе лекції, оцінки та підручники.

Офіційно відомий як Італійської Республіки, країна знаходиться в Південній Європі. Офіційною мовою є італійська і багата культурна столиця Рим. Багато зі світу 'и найстаріших університетів перебувають в Італії, зокрема, Болонський університет (заснований в 1088). Є три Покращений Вищої Школи з "статус університету ", три інститути зі статусом докторської коледжів, які діють на студентів і аспірантів рівні.

Гарне місто Верона славиться своїм культурним багатством і справжність. Верона також відомий вищого класу міжнародних університетів з розумною платою за навчання, таких як Університет Верони.

Курси і навчання: Італія,, Verona. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

Ступеня
Місце знаходження
Італія
Verona
Тип навчання
Форма навчання
DIEFFE Job's Academy

Студенти професійного курсу італійської кухні ... [+]

Курс призначений для тих, хто хоче стати професіоналами італійської кухні у світі.

Стати професіоналом італійської кухні - це знати, як використовувати основні методи приготування їжі та як визнати якість справжньої італійської сировини та продуктів. Але це також означає усвідомлення "італійського шляху" як способу життя, культури, яка виражається через посуд.

Студенти професійного курсу італійської кухні... [-]

Італія Verona
інформація
англійська
Денне навчання
3 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою