Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: Італія,, Turin

Курсу є вивчення конкретної теми в рамках більш широкої предметної області і є основою кваліфікації. Типовий курс включає в себе лекції, оцінки та підручники.

Офіційно відомий як Італійської Республіки, країна знаходиться в Південній Європі. Офіційною мовою є італійська і багата культурна столиця Рим. Багато зі світу 'и найстаріших університетів перебувають в Італії, зокрема, Болонський університет (заснований в 1088). Є три Покращений Вищої Школи з "статус університету ", три інститути зі статусом докторської коледжів, які діють на студентів і аспірантів рівні.

Турин є одним з бізнес-міст Італії. Університетів у цьому місті прагнемо забезпечити якісну освіту в Італії. Це місце є центром вищої якості міжнародних шкіл, таких як Університет Туріна, які присвячені складається гарна кар'єра для студентів.

Курси і навчання: Італія,, Turin. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

інтенсивне колективне курс італійської мови

Abbey School - Ciao Italy
Кампус Денне навчання 4 тижні Відкритий конкурс Італія Turin

Курс призначений для студентів, які хочуть дізнатися італійську мову у веселій і динамічній обстановці. В 80 годин можна придбати мовні навички, відповідні рівень вивчається, в тому числі: граматичні структури

Курс на італійський гелато

Italian Culinary Institute for Foreigners - ICIF
Кампус Денне навчання 12 тижні Листопад 2019 Італія Turin

Чотири тижні теоретичних та практичних занять, які проводять професійні вчителі, щоб навчитися мистецтву робити італійське морозиво та стратегії відкриття магазину. Можливість проведення навчального періоду у вибраних ремісників.

Курс випічки та кондитерських виробів

Italian Culinary Institute for Foreigners - ICIF
Кампус Денне навчання 1 - 4 днів інформація Італія Turin

Курс адресований професіоналам кулінарної індустрії, італійцям та іноземцям, які хочуть поглибити свої знання з конкретних тем або вдосконалювати свої навички з сучасних технологій, що застосовуються для хлібопекарських та кондитерських виробів.

Курс на італійський кондитерські вироби

Italian Culinary Institute for Foreigners - ICIF
Кампус Денне навчання 3 тижні Листопад 2019 Італія Turin

Програма курсу пропонує демонстраційні заняття, що проводяться професійними шеф-кухарями, майстерними виробниками морозива та майстром шоколад, за дорученням італійської федерації кондитерських виробів.

Курс шоколат

Italian Culinary Institute for Foreigners - ICIF
Кампус Денне навчання 4 місяці інформація Італія Turin

Цей курс підходить для тих, хто хоче відкрити шоколадну крамницю і для тих, хто хоче стати професійним майстром Chocolatier. Курс включає в себе уроки дизайну вітрин, створення художніх творів для демонстрації, а також нові методи декорування шоколаду.

Курс на піцу

Italian Culinary Institute for Foreigners - ICIF
Кампус Денне навчання 12 тижні Вересень 2019 Італія Turin

Теоретичні та практичні заняття з піци: відмінне використання інгредієнтів, тіста, дріжджів, різних видів піци, з можливістю періоду навчання в піцеріях середнього та високого рівня.

Короткий курс італійського кулінарного мистецтва

Italian Culinary Institute for Foreigners - ICIF
Кампус Денне навчання 3 місяці Жовтень 2019 Італія Turin

Короткий курс італійської кухні і енології складається з двох частин: перший складається з теоретико-практичних занять в штаб-квартирі ICIF , доповнений навчальними поїздками; друге, що складається з професійної стажування (необов'язково, не включеної в вартість передплати) у ресторані, обраному школою.

Італійський хлібопекарський курс

Italian Culinary Institute for Foreigners - ICIF
Кампус Денне навчання 1 тижневий інформація Італія Turin

ICIF створив італійський хлібопекарський курс у співпраці з професіоналом, який проводитиме уроки курсу, шеф-кухарем, пекарем та шеф-кухарем Давіде Даміано, гастрономічним консультантом у кількох ресторанах високого рівня, включаючи ресторани Michelin зі святом, регіону П'ємонт, розробник нові продукти для нетерпимих людей у співпраці з компаніями, присвяченими цьому сектору, завдяки дегустації сумішей борошна для непереносимості глютену з високим вмістом рослинних харчових волокон, а також сумішей для інших типів непереносимості.