Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: Італія,, Siena

Ви можете зазвичай приймають вищі навчальні заклади, якщо ви старше 18 років. Вони регулярно викладають в університетах, коледжах і професійних установ, таких як школи мистецтв або сільськогосподарських коледжів - майже всі з яких мають свої власні сайти. Ви можете отримати широкий спектр навичок, наприклад, дипломи, ступеня бакалавра, базових ступенів і аспірантів градусів.

Офіційно відомий як Італійської Республіки, країна знаходиться в Південній Європі. Офіційною мовою є італійська і багата культурна столиця Рим. Багато зі світу 'и найстаріших університетів перебувають в Італії, зокрема, Болонський університет (заснований в 1088). Є три Покращений Вищої Школи з "статус університету ", три інститути зі статусом докторської коледжів, які діють на студентів і аспірантів рівні.

Курси і навчання: Італія,, Siena. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

Сиена - навчання в Тоскані

IES Abroad
Кампус Денне навчання 1 - 2 семестри інформація Італія Siena

Основний курс програми, "Наявність минулого", робить Сієну та Тоскану вашою аудиторією завдяки діяльності, яка вивчає важливі об'єкти в місті та навколо нього, втілюючи вас у красу культурної та художньої спадщини Сієни.

Сієна - бізнес

IES Abroad
Кампус Денне навчання 12 тижні інформація Італія Siena

Наш бізнес

Курс: Інтенсивний курс італійської мови

Scuola Leonardo Da Vinci
Кампус Денне навчання 1 - 48 тижні Відкритий конкурс Італія Florence Milan Rome Siena + 3 більше

Інтенсивний курс італійської мови є нашим стандартним курсом і складається з 4 італійських уроків на день, загальною кількістю 20 уроків на тиждень. Кожен урок триває 45 хвилин.

Курс: Курс "La Dolce Vita" 50

Scuola Leonardo Da Vinci
Кампус Денне навчання 1 - 2 тижні Березень 2020 Італія Florence Milan Rome Siena + 3 більше

Наші курси «La Dolce Vita» 50 пропонуються на різних датах у всіх наших місцях (Флоренція, Мілан, Рим і Сієна), 4 захоплюючих міста, які зачарують вас своєю історією та широкими культурними пропозиціями. Її можна прийняти протягом одного або двох тижнів у заздалегідь встановлені дати.