Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: Італія,, Milan

Звичайно відноситься до спеціалізованої програми навчання. Це зазвичай відбувається на території кампусу, але може бути доставлений в Інтернеті. Курси популярні для людей, які хочуть отримати конкретні знання з одного предмета.

Офіційно відомий як Італійської Республіки, країна знаходиться в Південній Європі. Офіційною мовою є італійська і багата культурна столиця Рим. Багато зі світу 'и найстаріших університетів перебувають в Італії, зокрема, Болонський університет (заснований в 1088). Є три Покращений Вищої Школи з "статус університету ", три інститути зі статусом докторської коледжів, які діють на студентів і аспірантів рівні.

Для всіх тих, хто зацікавлений у вивченні моди та останніх тенденцій Мілана є найкращим місцем, щоб піти. У ньому є всі хороші навчальні заклади, які забезпечують якісну освіту за розумною ціною. Міланський університет і Політехнічний університет Мілану деякі з відомих університетів.

Курси і навчання: Італія,, Milan. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

Щорічний акторський курс для актора Cine Televisivo

International Cinema Academy Milano
Кампус Заочне навчання 11 місяці інформація Італія Milan

Завдання курсу: підготовка акторів кінематографічного телебачення до остаточної практики з набору та орієнтації праці, щоб дозволити нашим випускникам самостійно пересуватися в кінематографічному полі.

Магістр з протидії відмиванню грошей

European School of Banking Management
Кампус Онлайн Денне навчання 6 місяці Жовтень 2019 Італія Milan Rome Bari + 3 більше

Диплом про боротьбу з відмиванням грошей сьогодні визнається експертами як провідне місце в італійській підготовці кадрів у сфері боротьби з відмиванням грошей.

три роки курс в області дизайну моди

RM Istituto Moda e Design Milano
Кампус Денне навчання 3 років Жовтень 2019 Італія Milan

Навчання на практиці принцип за три річних курсів Raffles Мілан, навчальний центр, що розум, забезпечує міцну технічну підготовку і робить ви хочете, щоб розширити свої горизонти життя. Система моди є величезною територією, красномовним, навіть непередбачуваний, в якому почуття класика не відповідає самому приводиться експеримент. Там немає рецептів виникають. Існує можливість працювати, бажання знати і конкурувати з зовнішнім світом і його багатьма культурами: високий, поп, етно ... Існує дуже гостре око на - безперервне навчання - це можливість вловити найменші деталі. Око, який знає традиційні методи пошиття, але не боїться запропонувати нешанобливі елегантності.

Курс: Відкрийте своє походження

Scuola Leonardo Da Vinci
Кампус Денне навчання 2 - 12 тижні Відкритий конкурс Італія Milan

Курс «Відкрий своє походження» спрямований на те, щоб запропонувати нащадкам італійських емігрантів за кордоном поглибити італійську мову і культуру - так само їх батьки, дідусі, дядьки вже передали - а також можливість відвідати місця походження їхніх предків!

Підготовчий курс італійського стилю життя, культури

Accademia del Lusso
Кампус Денне навчання 3 місяці інформація Італія Milan

Мета курсу: підготувати студентів до італійської мови, навчити їх про італійську культуру

один рік курс дизайну автомобіля інструментів

Scuola Politecnica di Design SPD
Кампус Денне навчання 10 місяці інформація Італія Milan

Один рік курс в автомобіль Інструменти дизайну призначений для передачі повного розуміння автомобільної стратегії, планування та відповідних методів проектування. Програма розроблена в якості першого підходу до найбільш цікавих і конкурентоспроможних кар'єри в світі дизайну. Він призначений в якості грунтовки в Майстра в галузі транспорту та автомобільного дизайну ...

Курс "Нова стійка мода"

Milano Fashion Institute
Кампус Денне навчання 4 тижні інформація Італія Milan

Короткий курс "Нова стійка мода", підтриманий компанією Vogue Talents, спрямований на підготовку випускників та випускників, молодих менеджерів, фахівців та молодих підприємців для вирішення складної відповідальності у галузі мод, надаючи конкретні інструменти та обмін думками щодо ділової практики.

Курси модних ілюстраторів - Мілан

IUAD Accademia della Moda
Кампус 9 місяці Жовтень 2019 Італія Milan

Модні автори відповідають за стадії досліджень і проектування, встановлюючи тенденції та визначаючи натхнення для колекції.

Курс ювелірного дизайну - осені семестр

IED – Istituto Europeo di Design Milan
Кампус Денне навчання 5 місяці Жовтень 2019 Італія Milan

Протягом осені семестр в ювелірному дизайні студенти набувають основні навички, щоб зрозуміти професію проектування та створення ювелірних виробів. Навчальний шлях розроблений таким чином, щоб допомогти студентам зрозуміти та набути знань про ювелірне мистецтво, від культурних уявлень, пов'язаних з історією ювелірних виробів та методів виготовлення ювелірних виробів, аж до методології та проектування коштовностей.

Курс дизайну моди

IFDA Italian Fashion & Design Academy
Кампус Заочне навчання 3 років Жовтень 2019 Італія Milan

Трирічний курс з дизайну та дизайну одягу спрямований на підготовку молодих фахівців, здатних розробляти та впроваджувати власні ідеї та колекції, а також співпрацювати з іншими дизайнерами як консультанти моди.

Мілан - стажування за півріччям повного робочого дня

IES Abroad
Кампус Денне навчання 1 семестр інформація Італія Milan

Уявіть собі стажування в Мілані

Звичайно, у весільному дизайні весільного

Milan Fashion Campus
Кампус Денне навчання Заочне навчання 2 - 4 тижні Жовтень 2019 Італія Milan + 1 більше

Люкс Весільний дизайн курс не тільки призначений для тих, хто хоче навчитися проектувати сучасні італійський стиль весільних суконь, а й для тих, хто хоче поліпшити свої професійні навички.

сумка дизайн колекції, звичайно

Arsutoria School
Кампус Денне навчання 4 тижні інформація Італія Milan

Основна мета Bag Collection Design чотири тижні курсу занурити учасників в процесі творчого розвитку колекції сумок. Курс призначений для студентів, які закінчили в школах моди, для професіоналів, які вже працюють в області мішків (як в мішок брендів або роздрібної торгівлі), а також в профілях з різними фонами, які мають намір вивчити можливість продовжити кар'єру в сумці промисловості.

дизайн одягу один рік, звичайно

Haute Future Fashion Academy
Кампус Денне навчання 1 рік Відкритий конкурс Італія Milan

Модельєр є творчий розум за планування та створення колекцій, розробка інноваційних ідей і концепцій. Він має навички проектування, естетичне чутливість і глибоке знання системи моди.

GMAT

MasterPrep International
Кампус Онлайн Денне навчання Заочне навчання Відкритий конкурс Італія Milan Rome Naples Швейцарія Zürich + 5 більше

GMAT ® (Graduate Management Admission Test) потрібно для вступу до MBA і інших програм аспірантів в найбільш важливих університетів і бізнес-шкіл.