Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: Італія,, Caiolo

Курси по праву призначені для тих, хто бажає продовжити свій особистий і професійний розвиток. Незалежно від форми навчання, очної або онлайн, існує безліч доступних варіантів і спеціалізацій. Деякі з них включають в себе теорію правового регулювання, комерційне право та інтелектуальну власність.

Офіційно відомий як Італійської Республіки, країна знаходиться в Південній Європі. Офіційною мовою є італійська і багата культурна столиця Рим. Багато зі світу 'и найстаріших університетів перебувають в Італії, зокрема, Болонський університет (заснований в 1088). Є три Покращений Вищої Школи з "статус університету ", три інститути зі статусом докторської коледжів, які діють на студентів і аспірантів рівні.

Курси і навчання: Італія,, Caiolo. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

Рейтинги типу вертольотів з багатьма двигунами

Eurotech Flight School
Кампус Денне навчання Жовтень 2019 Італія Caiolo

Ці рейтинги дозволяють літати з багатоядерними вертольотами турбіни. Курс повинен бути повторений також для тих, хто потребує поновлення типологічного рейтингу, термін дії якого минув понад 3 роки.

Приватна пілотна ліцензія - вертоліт

Eurotech Flight School
Кампус Денне навчання 4 місяці Жовтень 2019 Італія Caiolo

З приватною пілотною ліцензією ви зможете пілотні вертольоти для туризму.

Комерційна пілотна ліцензія - Інтегрований курс - вертоліт

Eurotech Flight School
Кампус Денне навчання 9 місяці Жовтень 2019 Італія Caiolo

З ліцензією комерційного пілота для вертольота ви зможете виконувати авіаційні роботи, громадський пасажирський транспорт, навчальні польоти та рятувальні операції як професійний льотчик. Інтегрований курс дозволяє студенту вступити безпосередньо в професійний світ вертольотів без будь-яких авіаційних передумов.

Комерційна пілотна ліцензія - вертоліт

Eurotech Flight School
Кампус Денне навчання Жовтень 2019 Італія Caiolo

З ліцензією комерційного пілота для вертольота ви зможете виконувати авіаційні роботи, громадський пасажирський транспорт, навчальні польоти та рятувальні операції як професійний льотчик.

Курси інструкторів з польотів - вертоліт

Eurotech Flight School
Кампус Денне навчання Жовтень 2019 Італія Caiolo

Курс Instructor Flight виведе вас на кваліфікацію, яка дозволяє навчати студентів для ppl та для типового рейтингу на одиночному двигуні літака.

Інструментальний курс рейтингу на багатокористувацькому вертольоті

Eurotech Flight School
Кампус Денне навчання Жовтень 2019 Італія Caiolo

За допомогою цього курсу ви зможете літати відповідно до правил інструментального польоту на сертифікованих вертольотах.