Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: Італія,, Bari

Університети і коледжі встановлюють свої власні вимоги до вступників на курси вищої освіти, тому вони змінюватися в широких межах. Залежно від курсу, аспірант може мати можливість отримати вищу освіту з низкою кваліфікації. Якщо ви 'повторно застосуванням зробити курс Базова ступінь, ви можете виявити, що досвід роботи приймаються до уваги разом з будь кваліфікацією у вас є. Деякі вищі навчальні заклади та коледжі пропонують Фонд років як підготовку до певних курси ступеня. Як правило, вони не 'т результат в окремих критеріїв, оскільки вони просто вам право увійти до ступеня самої програми. Фонд Роки Арен 'т в межах досяжності для всіх спеціальностей курсів, однак.

Офіційно відомий як Італійської Республіки, країна знаходиться в Південній Європі. Офіційною мовою є італійська і багата культурна столиця Рим. Багато зі світу 'и найстаріших університетів перебувають в Італії, зокрема, Болонський університет (заснований в 1088). Є три Покращений Вищої Школи з "статус університету ", три інститути зі статусом докторської коледжів, які діють на студентів і аспірантів рівні.

Барі столиці провінції Барі пропонує вигідні послуги для освіти. Він має цілий ряд відомих університетів і коледжів, які пропонують чудовий стандарт освіти в різних дисциплінах.

Курси і навчання: Італія,, Bari. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

Магістр з протидії відмиванню грошей

European School of Banking Management
Кампус Онлайн Денне навчання 6 місяці Жовтень 2019 Італія Milan Rome Bari + 3 більше

Диплом про боротьбу з відмиванням грошей сьогодні визнається експертами як провідне місце в італійській підготовці кадрів у сфері боротьби з відмиванням грошей.