Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: Іспанія ,

Іспанія - це тихий європейський центр з сильною економікою і високим рівнем добробуту. Вона має доступ до глобальних ринків і відкриває прекрасні можливості для професійної реалізації. В Іспанії розташовані ряд найстаріших освітніх центрів, які вважаються одними з кращих в Європі і це є предметом національної гордості. З точки зору академічного розвитку вона має потужний потенціал і це одна з причин, чому в Іспанію приїжджають вчитися з усіх куточків світу.

Курси в Іспанії часто входять до складу академічних і сертифікаційних програм, а також курсів підвищення професійної кваліфікації. Навчання може здійснюватися в онлайн формі, за допомогою дистанційних курсів або в класній кімнаті. Курси в Іспанії пропонуються в безлічі областей, деякі з яких є інформаційні технології, екологія, бізнес, природничі науки, адміністрування, математика і багато інших.

Якщо ви шукаєте спосіб придбати нові навички або змінити професію, висока ймовірність того, що серед курсів в Іспанії ви знайдете те, що підійде саме вам. Ви можете дізнатися більше про курси в Іспанії, прокрутивши сторінку нижче до списку програм. Зробіть наступний крок назустріч вашій кар'єрі вже сьогодні!

знайдених результатів Filter

CSP в освітленні для роздрібних і комерційних приміщень

IED – Istituto Europeo di Design Barcelona
Кампус Заочне навчання 3 місяці Січень 2020 Іспанія Barcelona

Освітня програма «Освітлення для роздрібних і комерційних просторів» вчить, як використовувати світло як потужний інструмент для дизайну і вираження в комерційних приміщеннях, все більш конкурентоспроможному і мінливому секторі. Технологія штучного освітлення сьогодні постійно розвивається, вимагаючи спеціальних знань і досвіду, щоб повністю освоїти свій потенціал.

LRM Study Abroad Program

Les Roches International School of Hotel Management - Marbella, Spain
Кампус Денне навчання 20 тижні Вересень 2019 Іспанія Marbella

Семестр за кордоном - це більше ніж академічна пригода, це досвід, який може збагатити ваше життя і змінити кар'єру. Багато студентів, особливо з Канади та США, приїжджають до Лесу

Внутрішні курси іспанських компаній

Think in Spanish
Кампус Денне навчання Відкритий конкурс Іспанія León

Внутрішні курси іспанських компаній. Конкретні курси, що проводяться на місці в приміщеннях компанії, призначені для працівників компанії, яким потрібно вивчити іспанську мову або вдосконалити володіння мовою.

Програма ілюзіонізму

Royal University Center Maria Cristina
Кампус Заочне навчання 8 місяці Вересень 2019 Іспанія Madrid

Програма ілюзіоністів, запропонована Королівським університетським центром Escorial-María Cristina, є визнанням ілюзіонізму як одного з образотворчих мистецтв.

Формативний експерт з футболу

MBP School of Coaches: The Master for football coaches in Barcelona
Кампус Денне навчання 5 тижні інформація Іспанія Barcelona

ОСНОВНА ІНФОРМАЦІЯ Назва: Формаційний футбольний експерт для школи MBP Годинник: 130 годин Тривалість: 5 тижнів

Спеціаліст з дизайну та виробництва шоу - на сайті та в Інтернеті

ESODE Business School
Кампус Онлайн Заочне навчання 7 - 12 місяці Січень 2020 Іспанія Madrid Spain Online + 2 більше

Отримує необхідні навички у різних функціях та відповідальності, пов'язаних з аудіовізуальним виробництвом, для участі у створенні, виробництві, управлінні та маркетингу будь-якого типу живого шоу.

Курс дизайну житла та меблів на замовлення

Insenia Design School Madrid
Кампус Денне навчання 20 тижні Січень 2020 Іспанія Community of Madrid

Цей курс розрахований на всіх людей, ініційованих чи ні в галузі дизайну інтер'єру чи декору. Ми навчимо вас стикатися з дизайном інтер’єру всіх видів будинків та індивідуальним дизайном всіх ваших меблів.

Експерт з управління здоровими компаніями

Instituto Europeo de Salud y Bienestar Social
Онлайн Денне навчання 12 місяці Вересень 2019 Іспанія Madrid

Сприяти інструментам корпоративної соціальної відповідальності; Отримати необхідні навички в управлінні людьми для досягнення залучення і відданості працівників і керівників у прийнятті здорових звичок; Сприяти методам створення стратегічної політики у сфері охорони праці.

Виконавча програма

Schellhammer Business School
Кампус Денне навчання 13 тижні Відкритий конкурс Іспанія Marbella

Виконавча програма є 13-тижневою програмою для всіх (як не академіків, так і науковців), зацікавлених у отриманні міцної основи, а також з архетипним особистісним розвитком для вищих цілей у житті, викладанні, політиці та бізнесі. Це унікальна програма, заснована на 40-річному піонерському дослідженні, що тягне за собою унікальний освітній підхід до самовідкриття і сенсу в контексті довічного зростання для осіб, які прагнуть до вищого ешелону.

Назва Gastronomica Технічний експерт

Gasma Gatronomy & Culinary Management Campus
Кампус Заочне навчання 3 місяці інформація Іспанія Castellón de la Plana

Навчальний план цього Назва засноване на майже ексклюзивною навчальної кухні. самі класичні методи будуть вивчені і найбільш авангардне творчість. Все це для ідеального лікування сировини від попередньої розробки до завершення страви. Програма триватиме протягом 3-х місяців.

1-річна програма

OTOXO Productions
Кампус Денне навчання 1 рік інформація Іспанія Barcelona

Щорічно дванадцять осіб отримують можливість спільно направити 30-хвилинний документальний фільм з OTOXO Productions який буде показаний на BTV. Одночасно учасникам надається інтенсивний шестимісячний курс навчання, який охоплює всі елементи документального дослідження та виробництва. Після цього учасникам надано три місяці тренінгів, спрямованих на те, щоб стати професіоналами кіноіндустрії, в той час, як вони одночасно виконують ці кроки і стають фахівцями кінопромисловості.

Іспанський інтенсивний курс

ELITE Lenguas
Кампус Онлайн Комбіновано: онлайн і кампус Денне навчання Заочне навчання 1 - 53 тижні Вересень 2019 Іспанія Madrid + 3 більше

Чотири тижні, компактний курс, який включає в себе всі аспекти прослуховування, розмову, читання та письмо, що дає студентам всебічне вивчення західних мов та постійне вдосконалення їх здібностей за допомогою різних вправ у класі.

Розширена програма відповідності (онлайн)

Institute For Advanced Management (CEU - IAM)
Комбіновано: онлайн і кампус Денне навчання 100 години Жовтень 2019 Іспанія Madrid Community of Madrid + 1 більше

Завершіть навчання з професійними фахівцями, щоб отримати глибокі знання про межі кримінальної відповідальності юридичних осіб, навчитися здійснювати програми запобігання кримінальному ризику або дотримання, ефективно їх впроваджувати і встановлювати процедури для вирішення судових справ компанія може зіткнутися з неправомірною діяльністю співробітників, менеджерів або партнерів.

інтернатура / волонтерство + курс іспанської мови

Universidad de Alicante - Centro Superior de Idiomas
Кампус Денне навчання Відкритий конкурс Іспанія Alicante

Для тих, хто шукає практичний досвід роботи за кордоном. Аліканте знаходиться жвавий місто з безліччю можливостей інтернатури, як з використанням іспанської та англійської мов як засіб роботи. Різні комбінації доступні: Інтенсивний курс іспанської мови або семестр курси вранці і стажування в другій половині дня, Інтенсивний курс іспанської мови, коли ви приїдете в Аліканте, а потім два місяці стажування.

Монтессорі-помічника вчителя 0-3 років і 3-6 років

International Montessori Institute
Онлайн Денне навчання 3 місяці інформація Іспанія Vilafant Італія Rome Barcelona + 3 більше

Це 0-3-річна і 3-6-річна Монтессорі-асистентська підготовка вчителів, включаючи основну теоретичну основу Монтессорі-освіти, зважаючи на важливість емоційних факторів і основних відносин для досягнення відмінних результатів у щоденній навчальній практиці. Встановіть огляд усіх робочих просторів та їх ідеально інтегруйте в основи та особисту роботу та практику освітньої теорії Монтессорі, забезпечивши таким чином доступ і розуміння всіх інструментів, необхідних для освітнього підходу Монтессорі.