Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: Іспанія ,, Murcia

Університети і коледжі встановлюють свої власні вимоги до вступників на курси вищої освіти, тому вони змінюватися в широких межах. Залежно від курсу, аспірант може мати можливість отримати вищу освіту з низкою кваліфікації. Якщо ви 'повторно застосуванням зробити курс Базова ступінь, ви можете виявити, що досвід роботи приймаються до уваги разом з будь кваліфікацією у вас є. Деякі вищі навчальні заклади та коледжі пропонують Фонд років як підготовку до певних курси ступеня. Як правило, вони не 'т результат в окремих критеріїв, оскільки вони просто вам право увійти до ступеня самої програми. Фонд Роки Арен 'т в межах досяжності для всіх спеціальностей курсів, однак.

Іспанія, офіційно Королівство Іспанія, є суверенною державою і державою-членом Європейського Союзу. Вона розташована на Піренейському півострові в південно-західній Європі. Іспанськими університетами регулювати доступ до своїх градусів і вони фіксують академічних зборів. Вони можуть також запропонувати неофіційними аспірантуру. Столиця Мадрид, можливо, найбільша кількість барів на душу населення серед європейських міст і дуже активне нічне життя.

Мурсія Місто знаходиться на березі річки Сегура в Мурсії. Вона має м'який клімат і спекотне літо робить прекрасне місце для відпустки. У місті є приватні та 1 1 державним університетом саме Католицького університету Святого Антонія і Університету Мурсії відповідно.

Курси і навчання: Іспанія ,, Murcia. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

іспанська курс і підводне плавання

Instituto Hispanico de Murcia
Кампус Денне навчання 5 днів Відкритий конкурс Іспанія Murcia

Це OWD (Open Water Diver) курс в поєднанні з уроками іспанської. Ви будете мати чотири уроки іспанського плюс два години теорії та практики дайвінгу кожен день. Ми співпрацюємо з ПЛАНЕТА Azul, повністю кваліфікованим, досвідченого у всіх водних видів спорту і перший National Geographic дайв-центр Іспанії та PADI 5 * Gold Palm Resort.

іспанська курс і приготування їжі

Instituto Hispanico de Murcia
Кампус Денне навчання 1 - 2 тижні Відкритий конкурс Іспанія Murcia

Це можливість поліпшити свій іспанська і вивчити іспанську мову кухні в Мурсії. У цьому одна або два тижні курс іспанського ми об'єднуємо наш інтенсивний курс мови з приготуванням відходять руки уроки, заходи і цікаві візити в місці.

Звичайно екзамен DELE

Instituto Hispanico de Murcia
Кампус Денне навчання 2 - 12 тижні Відкритий конкурс Іспанія Murcia

Цей курс іспанської мови в Мурсії працює протягом 25 уроків на тиждень. Кожен день, протягом перших двох уроків, ви будете вивчати можливі граматичні проблеми і способи їх практичне застосування, адаптовані до різних рівнів знання мови. Протягом наступних трьох уроків ви будете покривати предмети конкретних аспектів іспиту: спеціалізованої лексики, навички письма, усного мовлення, аудіювання та читання розуміння, дискусії з актуальних питань і т.д.

досвід роботи в Мурсії

Instituto Hispanico de Murcia
Кампус Денне навчання 3 - 6 місяці Відкритий конкурс Іспанія Murcia

Internship надає прекрасні можливості для подолання розриву між студентства і професіоналізм, які якимось чином, багато студентів не можуть з'єднатися при перетині цієї життєво важливої ​​поріг життя. Програма Instituto Hispánico-де-Мурсія Досвід роботи дає студентам університету можливість випробувати життя в Іспанії більше, ніж просто турист або студент.

довгостроковий курс іспанської мови

Instituto Hispanico de Murcia
Кампус Денне навчання 12 - 52 років Відкритий конкурс Іспанія Murcia

Ідеальний вибір, якщо ви хочете, щоб зробити видатний і стійкий прогрес шляхом вивчення іспанської мови в Іспанії протягом тривалого періоду, забезпечуючи відмінне поєднання мови та культурного занурення через клас навчання і повсякденний, проживає в Мурсії.

Інтенсивний курс іспанської мови 20

Instituto Hispanico de Murcia
Кампус Денне навчання 1 - 36 тижні Відкритий конкурс Іспанія Murcia

Це наш найпопулярніший курс, стандартні 4 уроків в день курсу загального іспанському мови в Мурсії. У перших двох уроках ми вивчаємо різні граматичні проблеми і їх практичне застосування.