Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: Іспанія ,, León

Звичайно відноситься до спеціалізованої програми навчання. Це зазвичай відбувається на території кампусу, але може бути доставлений в Інтернеті. Курси популярні для людей, які хочуть отримати конкретні знання з одного предмета.

Іспанія, офіційно Королівство Іспанія, є суверенною державою і державою-членом Європейського Союзу. Вона розташована на Піренейському півострові в південно-західній Європі. Іспанськими університетами регулювати доступ до своїх градусів і вони фіксують академічних зборів. Вони можуть також запропонувати неофіційними аспірантуру. Столиця Мадрид, можливо, найбільша кількість барів на душу населення серед європейських міст і дуже активне нічне життя.

Курси і навчання: Іспанія ,, León. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

Іспанський курс

City Hall School of Languages
Кампус Денне навчання Відкритий конкурс Іспанія León

Загальний іспанський курс; Міні групи до 4 учнів; 20 уроків на тиждень; Ціна на цей курс складає 200 євро на тиждень. СПЕЦІАЛЬНЕ ПРОПОЗИЦІЯ Наше місто є іспанським гастрономічним містом в цьому році, і, щоб відзначити це, кожен курс, запланований на місяці липня та серпня, включає безкоштовне харчування в традиційному ресторані. Отримуйте стільки їжі, скільки тижнів ти зараховуєш!

інтегрований ATPL

Flybyschool: Excellence in Flight Training
Кампус Денне навчання 12 місяці Відкритий конкурс Іспанія León

Авіакомпанія орієнтоване навчання з 1-й день.

Внутрішні курси іспанських компаній

Think in Spanish
Кампус Денне навчання Відкритий конкурс Іспанія León

Внутрішні курси іспанських компаній. Конкретні курси, що проводяться на місці в приміщеннях компанії, призначені для працівників компанії, яким потрібно вивчити іспанську мову або вдосконалити володіння мовою.

Інтенсивний загальний курс іспанської мови

Think in Spanish
Кампус Денне навчання 1 - 6 місяці Відкритий конкурс Іспанія León

Інтенсивна загальна іспанська мова. Іспанська мова та культура. Вимова і наголос іспанської мови. Деякі сесії відбудуться у місті. Вони контролюються вчителем, і вони розроблені як навчання в реальних ситуаціях.

Двотижневі курси іспанської катастрофи 2019-2020

Think in Spanish
Кампус Денне навчання 2 тижні Відкритий конкурс Іспанія León

Двотижневі курси іспанської катастрофи 2019-2020. Іспанська мова та культура. Деякі сесії відбудуться у місті. Вони контролюються вчителем, і вони розроблені як навчання в реальних ситуаціях. Ділова іспанська мова. Конкретні уроки, метою яких є наші студенти здобути та вдосконалити свої комунікативні навички, щоб ефективно функціонувати в професійному середовищі іспанською мовою. Наша бізнес-програма з іспанської мови включає в себе безліч тем, включаючи корпоративну культуру, спілкування з колегами, переговори, маркетинг, трудові відносини та багато інших.