Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: Іспанія ,, Castellón de la Plana

Університети і коледжі встановлюють свої власні вимоги до вступників на курси вищої освіти, тому вони змінюватися в широких межах. Залежно від курсу, аспірант може мати можливість отримати вищу освіту з низкою кваліфікації. Якщо ви 'повторно застосуванням зробити курс Базова ступінь, ви можете виявити, що досвід роботи приймаються до уваги разом з будь кваліфікацією у вас є. Деякі вищі навчальні заклади та коледжі пропонують Фонд років як підготовку до певних курси ступеня. Як правило, вони не 'т результат в окремих критеріїв, оскільки вони просто вам право увійти до ступеня самої програми. Фонд Роки Арен 'т в межах досяжності для всіх спеціальностей курсів, однак.

Іспанія, офіційно Королівство Іспанія, є суверенною державою і державою-членом Європейського Союзу. Вона розташована на Піренейському півострові в південно-західній Європі. Іспанськими університетами регулювати доступ до своїх градусів і вони фіксують академічних зборів. Вони можуть також запропонувати неофіційними аспірантуру. Столиця Мадрид, можливо, найбільша кількість барів на душу населення серед європейських міст і дуже активне нічне життя.

Кастельон є столицею Provinc Кастелло, Іспанія. Місто лежить у безпосередній близькості з Середземним морем і має пустелі де ле Palmes Гірський масив на півночі. Вона є домом для університету Jaime I в Кастельон-де-ла-Плана.

Курси і навчання: Іспанія ,, Castellón de la Plana. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

Ступінь в області кулінарного управління Expert

Gasma Gatronomy & Culinary Management Campus
Кампус Заочне навчання 4 місяці інформація Іспанія Castellón de la Plana

Навчальний план цього Назва пропонує повне занурення в управлінні харчовим бізнесом. З моменту створення, контролю витрат та стратегічної організацією, грамотне фінансове планування. всі фактори, які визначають успіх нових компаній в цьому секторі будуть розглянуті.

Назва Спеціаліст в області гастрономічних тенденцій

Gasma Gatronomy & Culinary Management Campus
Кампус Заочне навчання 3 місяці інформація Іспанія Castellón de la Plana

Навчальний план цього Назва засноване на майже ексклюзивною навчальної кухні. нові концепції і стилі, які приходять разом створюють нові тенденції, які відзначають, сильнішу форму, будуть вивчені гастрономічні пропозиції. Програма триватиме протягом 3-х місяців.

Назва Gastronomica Технічний експерт

Gasma Gatronomy & Culinary Management Campus
Кампус Заочне навчання 3 місяці інформація Іспанія Castellón de la Plana

Навчальний план цього Назва засноване на майже ексклюзивною навчальної кухні. самі класичні методи будуть вивчені і найбільш авангардне творчість. Все це для ідеального лікування сировини від попередньої розробки до завершення страви. Програма триватиме протягом 3-х місяців.