Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: Ісландія ,, Reykjavík

Курси по праву призначені для тих, хто бажає продовжити свій особистий і професійний розвиток. Незалежно від форми навчання, очної або онлайн, існує безліч доступних варіантів і спеціалізацій. Деякі з них включають в себе теорію правового регулювання, комерційне право та інтелектуальну власність.

Однією з характерних рис Ісландії 'и системи вищої освіти є чотирирічним курсом. Після завершення ступінь бакалавра, університет Icleand часто мають стипендії для тих студентів, які, можливо, захочете подальші дослідження, щоб магістра та доктора рівнях. Він заснований в Vesturbær, Рейк'явіку і був заснований в 1911 році.

Рейк'явік, столиця Ісландії, а також надається населенням 200000 у своїх кордонах. Вона має великі компанії в роздрібній торгівлі, банківської та телекомунікаційній галузях. Він має кілька вищих навчальних закладів, включаючи бібліотеки.

Курси і навчання: Ісландія ,, Reykjavík. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

позитивної психології на роботі звичайно

NIVA Education
Кампус Денне навчання 3 днів Ісландія Reykjavík

Мета курсу полягає в тому, щоб представити і обговорити деякі ключові поняття - наприклад, роботи, взаємодії позитивного керівництва і роботи крафта - у трудовому житті позитивної психології. Особлива увага буде також приділятися практичним заходам і позитивних заходів, які будують на роботі і особистих ресурсів.

реалізації та оцінці організаційних втручань курс

NIVA Education
Кампус Денне навчання 3 днів Ісландія Reykjavík

Як показали дослідження втручання стає все більш частіше протягом останнього десятиліття, необхідно навчитися оцінювати такі дослідження таким чином, що збільшує наші знання про як, чому і для кого втручання робота збільшилася.

Курсова інтегрована професійна пілотова програма (IPPP)

Keilir Academy in Iceland
Кампус Денне навчання 24 - 24 місяці Січень 2020 Ісландія Reykjavík

Інтегрована програма професійної пілотування призначена для студентів, які не мають досвіду або мають обмежений досвід. Це високо структурована та комплексна програма, яка зосереджується на вашій меті стати першим офіцером з авіакомпанією, такими як Icelandair, Scandinavian Airlines, Norwegian або Ryanair.