Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: Ірландія ,, Sligo

Існують сотні національно визнаних професійних кваліфікацій та навчальних курсів від провідних світових постачальників освіти. Цілі курсу має призвести до навчально-методичної та інтересів учнів.

Ірландії останнім часом реалізується закон, який передбачає всі учні університетську освіту претендувати на державні позики, щоб дозволити їм у досягненні їх вищі академічні мрії. Перший офіційний мову ірландців, також відомий як гельська ірландські, але англійська (друга офіційна мова) більш широко використовується. Національного капіталу є Дубліні. Ірландія славиться святкування Дня Святого Патріка (17 березня) у всьому світі.

Один з найбільш густонаселених міст Ірландії, Silgo, відомий своїм просуванням в нові технології та підприємництва.Це місто має одні з кращих IT і технологій на основі університетів та навчальних закладів, таких як технологічного інституту Слайго і Санкт Ангела 'и коледж, Слайго

Курси і навчання: Ірландія ,, Sligo. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

англійська для академічних / загального призначення 4 тижні - 25 тижнів тривалість

St. Angela's College Sligo, a College of the National University of Ireland, Galway
Кампус Денне навчання Заочне навчання 4 - 25 тижні Вересень 2019 Ірландія Sligo + 1 більше

Мета EAP / EGP буде розвивати довіру і copetence студентів у використанні англійської мови в академічному середовищі для студентів та аспірантуру або для їх власного особистого досягнення. Грунтуючись на кампусі коледжу студент стане частиною академічної спільноти і пов'язаний з навчанням на основі університету. Велика наука пропонує в даний час доступна тільки для обмеженого часу!

пошта сертифікат випускника в галузі викладання англійської мови як іноземної (TEFL)

St. Angela's College Sligo, a College of the National University of Ireland, Galway
Кампус Заочне навчання 1 рік інформація Ірландія Sligo

Повідомлення Graduate Certificate в TEFL є неповний робочий день, один рік курс, який забезпечує міцну основу в викладанні істотних, необхідних для викладання англійської мови як іноземної