Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: Ірландія ,, Kinsale

Курси по праву призначені для тих, хто бажає продовжити свій особистий і професійний розвиток. Незалежно від форми навчання, очної або онлайн, існує безліч доступних варіантів і спеціалізацій. Деякі з них включають в себе теорію правового регулювання, комерційне право та інтелектуальну власність.

Ірландія є острів на північний захід від континентальної Європи. Це третій за величиною острів у Європі і двадцятим за величиною острів на Землі. На сході є великим островом Великобританії, від якого він відділений Ірландським морем.

Курси і навчання: Ірландія ,, Kinsale. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

Сталий розвиток садівництва / пермакультура Рівень 5

Kinsale College
Кампус 1 рік інформація Ірландія Kinsale

Сталий садівництво / пермакультура - це науковий курс, який пропонує практичний і широкомасштабний досвід навчання в унікальному та процвітаючому коледжі. Kinsale має міцні традиції харчування та сільського господарства, а також забезпечує майже ідилічне середовище для вивчення екології та природного середовища. Курс - це суміш семінарів, що проводяться на уроках, практичні заняття, відвідування майданчиків, майстер-класи з цілого ряду спеціалістів, що відвідують, та робота над групою проектів.

Рівень 5 Мультимедіа

Kinsale College
Кампус 1 рік інформація Ірландія Kinsale

Курс мультимедійного виробництва на рівні 5 забезпечує заземлення в інструментах та прийомах, що використовуються для роботи в різних галузях. З інтерактивних медіа, відеопродукції, звукорежисної та графічного дизайну, випускники курсу мультимедіа мають більше можливостей, ніж будь-коли раніше.

Догляд за дітьми та рівень освіти 5

Kinsale College
Кампус 1 рік інформація Ірландія Kinsale

Ця нагорода за повний робочий день дає сертифікат 5-го рівня QQI після одного року. Курс побудований таким чином, щоб забезпечити студентам високий рівень підготовки та оцінки, що призведе до визнаної кваліфікації для тих, хто бажає працювати в секторі догляду за дітьми в різних сферах, таких як; працюючи з дитиною в дитячому садку, дошкільному закладі або з дитиною з особливими потребами.

Англійська мова як друга мова для міжнародних студентів

Kinsale College
Кампус 1 рік інформація Ірландія Kinsale

Цей курс призначений для студентів, де англійська мова не є їхньою рідною мовою. Ми зосереджуємо увагу на ефективному спілкуванні та включаємо всебічну роботу з граматики, лексики, вимови та вміння слухати, говорити, читати та писати.