Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: Ірландія ,, Dublin

Ви можете зазвичай приймають вищі навчальні заклади, якщо ви старше 18 років. Вони регулярно викладають в університетах, коледжах і професійних установ, таких як школи мистецтв або сільськогосподарських коледжів - майже всі з яких мають свої власні сайти. Ви можете отримати широкий спектр навичок, наприклад, дипломи, ступеня бакалавра, базових ступенів і аспірантів градусів.

Ірландія є острів на північний захід від континентальної Європи. Це третій за величиною острів у Європі і двадцятим за величиною острів на Землі. На сході є великим островом Великобританії, від якого він відділений Ірландським морем.

Дублін, який від провінції Лейнстер, це сучасний центр навчальних закладів, які славляться якістю освіти. Це місто має велике культурне значення. Він пропонує три великих університетів на освіту притулку: Дублінський університет, Національний університет Ірландії та Dublin City University.

Курси і навчання: Ірландія ,, Dublin. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

Дублін Прямий Зарахування - University College Dublin

IES Abroad
Кампус Денне навчання Вересень 2019 Ірландія Dublin

У 1854 році університетський коледж Дублін (UCD) має понад 160 років традицій. Серед його випускників - революціонери, які брали участь у боротьбі за незалежність Ірландії, відомий письменник Джеймс Джойс та численні ірландські президенти та прем'єр-міністри.

Курс підготовки IELTS

Atlas Language School
Кампус Денне навчання Вересень 2019 Ірландія Dublin

Тут, в Atlas Language School Дублін, ми пропонуємо штатні підготовчі курси IELTS для студентів, які бажають поглибити свої знання англійської мови, щоб досягти успіху в іспиті IELTS. IELTS - це система міжнародної тестування англійської мови. Він вимірює студентський рівень англійської мови і приймається коледжами та англомовними університетами по всьому світу.

Загальне англійське вільне мовлення

Atlas Language School
Кампус Вересень 2019 Ірландія Dublin

Загальний курс англійської мови - це один з наших найпопулярніших курсів загальної англійської мови. Він складається з 20 годин загальних груп англійської групи на тиждень, які спрямовані на підвищення вашої точності, впевненості та впевненості в англійській мові. Наші загальні курси англійської мови - веселі та цікаві заняття, які зосереджуються на граматиці, словнику та вимові, щоб ви могли успішно спілкуватися з людьми з усього світу.

Курс англійської мови

Englishour
Кампус Денне навчання Заочне навчання 1 - 16 тижні Вересень 2019 Ірландія Dublin + 1 більше

У програмі Englishour нас є цілий ряд різноманітних курсів, які допоможуть вам подолати розрив між офіційним та неформальним вивченням англійської мови.

Дублін - програма письменників

IES Abroad
Кампус Денне навчання 1 - 2 семестри інформація Ірландія Dublin

Якщо ви наближаєтеся до написання як майбутнє покликання або як творчий вихід, наші курси допоможуть вам відкрити і вивчити ваш голос і відточити своє ремесло. З коротких текстів та графічного роману до цифрового спілкування та написання на екрані наші курси охоплюють найрізноманітніші стилі та жанри.

Дублін - ірландські студії

IES Abroad
Кампус Денне навчання 1 - 2 семестри інформація Ірландія Dublin

У цій програмі ви дізнаєтеся про ірландську культуру через курси гуманітарних та соціальних наук, які зосереджені на темах традицій, змін та ідентичності в сучасній Ірландії. Курси письмово-літературознавчої літератури потрапляють у багату художню історію Ірландії, і ви також можете взяти участь у навчальному курсі стажування або служби, щоб доповнити ваше навчання у класі.

Дублін - Бізнес, підприємництво

IES Abroad
Кампус Денне навчання 1 - 2 семестри інформація Ірландія Dublin

Наше підприємництво

Дублін - повний семестр стажування

IES Abroad
Кампус Денне навчання 1 семестр інформація Ірландія Dublin

Інтернатура IES за кордоном розвиває ваші професійні навички, вміння спілкуватися в різних культурах та надає основний досвід роботи, щоб стрибнути свою кар'єру на сучасному конкурентному ринку праці.

Дублін Прямий Зарахування - Трініті-Колледж Дублін

IES Abroad
Кампус Денне навчання 1 - 2 семестри інформація Ірландія Dublin

Трініті-Колледж Дублін пропонує широкий спектр складних курсів та закликів, перш за все, тим студентам, які готові до адаптації до цілком нової академічної культури, яка потребує значної самостійної роботи.

Пряме зарахування Дубліну - Національна школа театрального мистецтва Ірландії-Гайєти

IES Abroad
Кампус Денне навчання 1 семестр інформація Ірландія Dublin

Вам не доведеться вдаватися до ірландців, щоб отримати незабутнє навчання за кордоном в Дубліні. Отримавши безпосередню участь у Школі національної театральної школи Ірландії-Gaiety (NTSI-GSA), ви будете радіти ірландцям, які відомі своєю гостинністю.

Дублін Прямий Зарахування - Дублінський Міський Університет

IES Abroad
Кампус Денне навчання 1 - 2 семестри інформація Ірландія Dublin

Вам не доведеться вдаватися до ірландців, щоб отримати незабутнє навчання за кордоном в Дубліні. Прямим зарахуванням до університету Дубліна (DCU), ви будете радіти дружбі ірландців, які відомі своєю гостинністю. Ви будете почуватись більше вдома, знаючи, що в Дубліні є молоде населення (більше половини міста - до 25 років).

молодший житлової літній табір

Irish College of English
Кампус Денне навчання 2 - 6 тижні Вересень 2019 Ірландія Dublin

11 - 17-річних липня 2017 року

Курси англійської мови

Irish College of English
Кампус Денне навчання Заочне навчання 1 - 25 тижні Відкритий конкурс Ірландія Dublin + 1 більше

Повний робочий день і неповний робочий день Курси

Інтенсивна англійська

Irish College of English
Кампус Денне навчання 1 - 25 тижні Відкритий конкурс Ірландія Dublin

В Ірландському коледжі англійської мови, ми пропонуємо Інтенсивні цілорічні курси англійської мови в Дубліні в нашому Малахайд школі. Наш англійську мову Коледжі визнаються Департаментом освіти і науки для викладання англійської мови як іноземної.

Попередньо майстри міжнародна програма фундаменту

Dublin City University
Кампус Денне навчання 1 рік Вересень 2019 Ірландія Dublin

Програма Pre-Masters в DCU для не-носіями англійської мови, які хочуть, щоб підготувати себе для отримання ступеня магістра в Dublin City University. IFP допомагає студентам досягти знання англійської мови, необхідні для програм післявузівської DCU, готує студентів до адаптації до навчання університету і дозволяє їм зразки модулів від ступеня магістра вони хотіли б продовжити ...