ACADEMICCOURSES

Інновації та підприємництво курси в Нью-Йорк.Знайти курсів і короткострокових курсів з Інновації та підприємництво в Нью-Йорк

Курсу є вивчення конкретної теми в рамках більш широкої предметної області і є основою кваліфікації. Типовий курс включає в себе лекції, оцінки та підручники.

Інновації та підприємництво тісно пов'язані між собою, так як вони можуть бути зрозумілі як технічні і бізнес-аспекти творчого процесу. Програми в цій області фокусування, як правило, щоб дослідити, як вести групи в області досліджень і розробок нових продуктів.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Нью-Йорк є містом з великим глобальне значення і має важливий вплив на торгівлю, фінанси, засоби масової інформації, графіка, мода, дослідження, освіту і технології світу. Є безліч вищої освіти і науково-дослідних інститутів в місті особливо медицини та наук про життя.

Інновації та підприємництво курси в Нью-Йорк - Пошук курсів і короткострокових курсів з Інновації та підприємництво в Нью-Йорк. Вся інформація тут!

1 Результати в Інновації та підприємництво, Нью-Йорк Filter

інновації та підприємництво в Брукліна

Brooklyn Education Innovation Network (BE.IN)
курс
<
Денна
<
6 тижні
англійська
Кампус

Бруклін є центром інновацій. Проведіть шість тижнів в Брукліні вивчення інновацій та підприємництва з освіти інноваційної мережі Бруклін (BE.IN) і деякі з найбільш інноваційни ...

Детальніше