ACADEMICCOURSES

Інновації та підприємництво курси в Лондон.Знайти курсів і короткострокових курсів з Інновації та підприємництво в Лондон

На освітніх курсах працюють досвідчені кваліфіковані викладачі, які допомагають студентам освоювати нові знання в певній галузі і з конкретної дисципліни. Курси можуть значно відрізнятися за тривалістю, обсягом досліджуваного матеріалу і змістом.

Студенти, зацікавлені в динамічному бізнес-середовищі стартапів можуть зробити так, щоб спробувати лінією інновацій та підприємництва курсових. Теми, які стосуються швидко зростаючі компанії, такі як фінансова оцінка, створення бізнесу, стратегія технології і ринкової стратегія, які зазвичай розглядаються в цих програмах.

Освіта у Великобританії є передали справу з кожною з країн Сполученого Королівства, що мають окремі системи при різних урядів: уряд Великобританії несе відповідальність за Англію, а шотландський уряд, валлійці уряду та Виконавчого Північної Ірландії відповідають за Шотландію , Уельсу та Північної Ірландії, відповідно.

Лондон є столицею Великої Британії, найбільш густонаселений регіон і де королівська сім'я живе. Він має найбільшу концентрацію вищої освіти в Європі з 412 000 студентів у 43 університетах.

Інновації та підприємництво курси в Лондон - Пошук курсів і короткострокових курсів з Інновації та підприємництво в Лондон. Вся інформація тут!

2 Результати в Інновації та підприємництво, Лондон Filter

Raising Funds for Your Startup Course

FutureLearn
курс
<
заочно
<
4 тижні
англійська
французький
Онлайн

Get to grips with the basics of funding a start-up and understand the process of successful financing rounds.

Детальніше

конкретна галузь програма

Imperial Education for Excellence
курс
<
Денна
англійська
Кампус

Замість м'якого, навчання в класі на основі IEFE пропонує міжнародне дослідження пригода з інтегративним підходом, відповідне вам галузевої професіонал у вашій конкретній дисц ...

Детальніше