ACADEMICCOURSES

Інновації курси в Лондон.Знайти курсів і короткострокових курсів з Інновації в Лондон

Звичайно відноситься до спеціалізованої програми навчання. Це зазвичай відбувається на території кампусу, але може бути доставлений в Інтернеті. Курси популярні для людей, які хочуть отримати конкретні знання з одного предмета.

Якщо ви хочете бути незалежним консультантом, майстром 'и інноваційної буде неймовірно корисна для Вас. Магістра в галузі інновацій прийме вас через кроки збільшення нижньої лінії компанії і зниження їх накладні через винахідливий заходів.

Освіта у Великобританії є передали справу з кожною з країн Сполученого Королівства, що мають окремі системи при різних урядів: уряд Великобританії несе відповідальність за Англію, а шотландський уряд, валлійці уряду та Виконавчого Північної Ірландії відповідають за Шотландію , Уельсу та Північної Ірландії, відповідно.

Лондон є столицею Великої Британії, найбільш густонаселений регіон і де королівська сім'я живе. Він має найбільшу концентрацію вищої освіти в Європі з 412 000 студентів у 43 університетах.

Інновації курси в Лондон - Пошук курсів і короткострокових курсів з Інновації в Лондон. Вся інформація тут!

4 Результати в Інновації, Лондон Filter

Leading Strategic Innovation: How to lead with purpose Course

FutureLearn
курс
14 Вер 2020
<
заочно
<
2 тижні
англійська
Онлайн

An introduction to strategic thinking, change and leadership purpose.

Детальніше

Новий продукт інноваційної діяльності, розвитку та стратегії реалізації

University of Chicago Booth School of Business
курс
Вер 2020
<
заочно
<
5 днів
Кампус

Ця унікальна програма надасть вам рамки, інструменти, методи і перспективи, які допоможуть вам більш ефективно розробляти і продавати нові продукти. ...

Детальніше

FLA: дизайн-мислення та інноваційний тиждень

Future London Academy
курс
<
Денна
англійська
Кампус

Унікальна програма для дизайнерів послуг, творчих підприємців та власників бізнесу - ознайомлення з найбільш інноваційним бізнесом в Лондоні та виявлення найновіших підходів д ...

Детальніше

Social Innovation in South Korea Course

FutureLearn
курс
07 Вер 2020
<
заочно
<
6 тижні
англійська
Онлайн

Learn the key concepts and best practices in the field of social innovation, focusing on social entrepreneurs in South Korea.

Детальніше