Filter
курс
Китай Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Курси Інженерні дослідження Китай

Університети і коледжі встановлюють свої власні вимоги до вступників на курси вищої освіти, тому вони змінюватися в широких межах. Залежно від курсу, аспірант може мати можливість отримати вищу освіту з низкою кваліфікації. Якщо ви 'повторно застосуванням зробити курс Базова ступінь, ви можете виявити, що досвід роботи приймаються до уваги разом з будь кваліфікацією у вас є. Деякі вищі навчальні заклади та коледжі пропонують Фонд років як підготовку до певних курси ступеня. Як правило, вони не 'т результат в окремих критеріїв, оскільки вони просто вам право увійти до ступеня самої програми. Фонд Роки Арен 'т в межах досяжності для всіх спеціальностей курсів, однак.

Інженерія - область, яка використовує знання з математики, науковий підхід і креативність для підвищення рівня комфорту життя людей через винахід нових пристроїв у всіх професійних областях.

Китай прагне сприяти розвитку першокласних університетів. Китай 'и економіка вже світ ' ов другий за величиною і як і раніше зростає. Відчувають її культури і розуміння її зростання ринку сприятиме зростанню вашої кар'єри.

Курси для керівників та курси для підвищення кваліфікації: Китай. Знайди всю інформацію про університети та про програми. До зва'язку з приймальною комісією 3 кліки!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Інженерні дослідження, Китай

Інші варіанти в цій галузі знання:
IES Abroad

Що краще для вивчення техніки, ніж світ ... [+]

Огляд

Які кращі місця для вивчення техніки, ніж найшвидше зростаюча економіка та виробничий центр в світі? У вас є можливість навчатися на англійській мові в одному з провідних університетів Китаю, Шанхайського університету Цзяо Тонга (SJTU), або вивчити англійську мову як механічну, електричну, так і комп'ютерну інженерію.

SJTU посідає п'яте місце в Китаї в рейтингу університетів QS 2013 року і перше в галузі машинобудування. Університет має численні технологічні досягнення та видатні випускники в області інжинірингу.... [-]

Китай Шанхай
інформація
англійська,китайський
Денне навчання
1 семестр
Кампус
Детальніше англійською мовою