Filter
курс
Індія Puducherry Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Курси для підвищення кваліфікації: Індія,, Puducherry

Звичайно відноситься до спеціалізованої програми навчання. Це зазвичай відбувається на території кампусу, але може бути доставлений в Інтернеті. Курси популярні для людей, які хочуть отримати конкретні знання з одного предмета.

Знаходиться в південній частині Азії, Республіка Індія є другою за чисельністю населення країна в світі з приблизно 1270000000 осіб. Індія має чотири типи університетів; центральних університетів, державних університетів, що завдають університету та приватні університети складаються більш ніж в 550 установах.

Пондічеррі це місто, можна знайти в районі Пондічеррі південній Індії. Він служить популярним місцем для туристів щодо його численні історичні пам'ятки, пляжі, і стародавньої архітектури. Він має цілий ряд установ та закладів для здобуття вищої освіти, таких як Пондічеррі університету.

Курси і навчання: Індія,, Puducherry. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

Ступеня
Місце знаходження
Індія
Puducherry
Тип навчання
Форма навчання
Kulturstudier

І геопо дозволяють вивчати глобальні питання в міждисциплінарної обстановці. Курс передбачає утворення з сучасних проблем, як тероризм, війни, насильства та соціальних ко ... [+]

Курс світу і конфліктів в

розташування Дослідження: Пондічеррі, Індія

І геопо дозволяють вивчати глобальні питання в міждисциплінарної обстановці. Курс передбачає утворення з сучасних проблем, як тероризм, війни, насильства та соціальних конфліктів, прав людини, гуманітарна допомога, криза біженців, соціальна нерівність, світу і побудови миру.

Миру і конфліктів є міжнародний курс семестр запропонував норвезької організації Kulturstudier і Осло і Акерсхус університетського коледжу прикладних наук, в партнерстві з індійськими установами та НУО.... [-]

Індія Puducherry
інформація
англійська
Денне навчання
1 семестр
Кампус
Детальніше англійською мовою