Filter
курс
Італія Milan Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Індустрія краси курси в Milan.Знайти курсів і короткострокових курсів з Індустрія краси в Milan

Звичайно відноситься до спеціалізованої програми навчання. Це зазвичай відбувається на території кампусу, але може бути доставлений в Інтернеті. Курси популярні для людей, які хочуть отримати конкретні знання з одного предмета.

Звичайно, в індустрії краси може надати студентам необхідну інформацію, необхідну для прийняття ключових рішень про кар'єру і про послуги, які вони пропонують.

Італія, офіційна назва Італійська Республіка, є унітарною парламентською республікою в рамках Європейського Союзу, розташований у Південній Європі. На півночі вона межує з Францією, Швейцарією, Австрією, і Словенії уздовж Альп.

Для всіх тих, хто зацікавлений у вивченні моди та останніх тенденцій Мілана є найкращим місцем, щоб піти. У ньому є всі хороші навчальні заклади, які забезпечують якісну освіту за розумною ціною. Міланський університет і Політехнічний університет Мілану деякі з відомих університетів.

Індустрія краси курси в Milan - Пошук курсів і короткострокових курсів з Індустрія краси в Milan. Вся інформація тут!

Детальніше Згорнути

2 Результати в Індустрія краси, Milan

Ступеня
Місце знаходження
Італія
Milan
Тип навчання
Форма навчання
Інші варіанти в цій галузі знання:
Uptodate Fashion Academy

Злиття двох світів однозначно оповідає зображення. Стилізація, тенденції, макіяж, перукарські, портфоліо деякі з навчань, які складають цей інноваційний і революційний мо ... [+]

Краса Стилізація

&nbsp

Класи будуть викладатися як італійських, так і англійською мовами

&nbsp

Краса Стилізація представляє майбутнє. Злиття двох світів однозначно оповідає зображення. Стилізація, тенденції, макіяж, перукарські, портфоліо деякі з навчань, які складають цей інноваційний і революційний моди "контейнер".

&nbsp

Унікальні фил рум'яна, що розповідає і спілкується як мода потреби введення багатогранний, професійні дані, які є технічними і творчими в той же час. Метод і стиль, техніка та інновації, моди і краси. Характеристики професійного фігура краси стиліста.Чутлива і сприйняття, здатний розпізнавати тенденції ринку і впровадити нові погляди; в змозі звертатися з фотографічною стріляє, світло, хореографія, макіяж і співпрацювати з групою фахівців на всіх рівнях, щоб викликати великий унікальний додану вартість при прожектори і найбільших показів мод у світі. ... [-]

Італія Milan
інформація
Денне навчання
6 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
Uptodate Fashion Academy

Цей курс спрямований на підготовку студентів, щоб стати професійним Lookmakers Краса, постать у світі моди в змозі створити і налаштувати кожен погляд. ... [+]

Краса Lookmaker

&nbsp

Класи будуть викладатися як італійських, так і англійською мовами

Цей курс спрямований на підготовку студентів, щоб стати професійним Lookmakers Краса, постать у світі моди в змозі створити і налаштувати кожен погляд.

Курс дає інструменти і знання, макіяжу і волосся стиль.

Програма курсу

про Моди візажист - Мода основних Макіяж - Advance моди Макіяж - Модний макіяж Trend Портфоліо про Моди волосся Стилізація спеціаліст - Мода основних волосся Стилізація - Advance моди волосся Стилізація - Мода волосся Стилізація Trend Портфоліо ... [-]

Італія Milan
інформація
Денне навчання
6 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою