Keystone logo
Zealand Business College ZBC

Zealand Business College ZBC

Zealand Business College ZBC

Введення

Zealand Business College ZBC має професійні школи та коледжі у 8 містах Зеландії. Ми є однією з найбільших бізнес-шкіл Данії та найбільшою середньою школою в Зеландії. Ми пропонуємо понад 40 різних професійно-технічних навчальних закладів, і ми маємо постійну та подальшу освіту в багатьох галузях.

Незважаючи на те, що ми велика школа, наша основна місія - підтримувати широту освітньої пропозиції та мати високу якість освіти.

У нас також є багато професійних та соціальних середовищ. Основна увага приділяється окремому студенту, але ми також наголошуємо, що наші студенти є частиною сильної спільноти під час навчання.

Наша школа також орієнтована на міжнародний рівень, тому студенти усіх навчальних закладів можуть пройти стажування за кордоном.

У нас понад 1000 співробітників у Зеландському коледжі бізнесу. Загальним для нас є те, що ми працюємо з людьми, отримуємо освіту та продовжуємо освіту по-різному та з високим рівнем професіоналізму.

У той же час ми зосереджуємося на тому, що робота коледжів Зеландії означає для нашого суспільства і не в останню чергу для багатьох громадян.

З 2020 року Зеландський бізнес-коледж приймається до школи світових цілей ЮНЕСКО.

Розташування

  • Slagelse

    Bredahlsgade,3, 4200, Slagelse

    Запитання