Youth for Understanding USA

Youth for Understanding USA

Youth for Understanding USA

Введення

Навчатися за кордоном

Особлива марка культурологічних обмінів YFU відкриває розум і серця, дозволяє вивчати, що перетворює життя, і в кінцевому підсумку допомагає зробити нас громадянами одного світу. Незважаючи на те, що всі подорожі розширюють перспективи та показують подорожуючого новим досвідом, програми YFU перетворюють кого ти та постійно змінюєте так, як бачиш.

Програми вивчення за кордоном

Через обмін досвідом, учасники YFU отримують міжкультурне розуміння, вивчають взаємну повагу та розвивають почуття соціальної відповідальності. Ваш досвід за кордоном дає вам лідерські навички, необхідні для вирішення завдань та використання можливостей швидко мінливої ​​глобальної спільноти. YFU пропонує програмування для будь-якого віку, що дозволяє вам поринути в іншу культуру, вивчити нову мову та зустрітися з однодумцями, які вірять у нашу місію.

За допомогою YFU ви оціните нюанси іноземної мови та випробуйте свою впевненість в нових ситуаціях. Хоча навчальні пригоди YFU триватимуть лише короткий час, ваша поїздка за кордон матиме сильний вплив на життя. Навчатися за кордоном з ЄФУ, щоб розвинути розуміння далекого місця, а також розуміння внутрішнього місця.

Коли ви приєднаєтесь до YFU, ви приєднаєтесь до експертної мережі глобального обміну, яка має майже 65-річний досвід роботи в більш ніж 70 країнах світу, з яких більше 40-ти доступні для навчання за кордоном. З закінченням програми та розміщенням в готелях, щоб пристосуватися до вашого обміну, наша Досвідчені приймальники та добровольці є тут, щоб підтримати вас на кожному кроці.

 • Молодіжні програми (віком від 15 до 18 років): Вибирайте з традиційного року, семестру або літніх програм. Відкрита для студентів американської середньої школи або недавніх випускників.
 • Екскурсії в класі: цікава можливість для наставників, їхніх студентів середньої школи, а також інших зацікавлених студентів вивчити унікальні культурні центри протягом 2-3 тижнів протягом літньої перерви.
 • Програма "Молодь для дорослих / короткострокових" (Випускник середньої школи до 26 років): відвідуйте коледж та / або бере участь у волонтерських програмах. Відкритий для молодих дорослих, які готові домогтися різниці у сучасному світі.

Стати глобальним громадянином

Дивна річ про навчання за кордоном полягає в тому, що досвід відрізняється для всіх. Те, що ви виходите із міжнародного обміну, унікальне для вас:

 • Відкрийте та розвиніть особисті сили, такі як самозабезпеченість, винахідливість та впевненість у собі
 • Отримати нову світову перспективу та отримати соціальну відповідальність
 • Збільшити рівень володіння іншою мовою
 • Знайомтесь із чудовими людьми та створюйте дружні стосунки протягом усього життя
 • Побудуйте кращі способи прийняття рішень, вирішення проблем та навички вирішення конфліктів
 • Розвивайте незалежність думки та пристосованість у вирішенні несподіваних
 • Отримайте реальну перевагу в програмах коледжу
 • Підвищення глобальних можливостей кар'єри

Розташування

geopoint
 • Youth for Understanding USA 641 S St, NW, , Washington

Запитання