Yokohama Design College

Yokohama Design College

Yokohama Design College

Введення

76265_YDCxiaoshe2013.jpg

YDC, Yokohama Design College , є однією з провідних професійних шкіл для викладання дизайну, також відома в Японії високою японською освітою.

Готель YDC розташований у Йокогамі, всього за 30 хвилин їзди від центру Токіо, лише за хвилину ходьби від найближчої станції, дуже зручного місця.

У YDC у нас є 3 школи в одній будівлі, японська мовна школа, школа дизайну, середня школа, міжнародні студенти та японські студенти. Вони використовують одне і те ж обладнання, засоби, які легко можуть дружити з японськими місцевими жителями, насолодитися обміном мов / культур.

76266_Minato_Mirai_In_Blue.jpg

Йокогама - це затока з мультикультурою та ексклюзивною інтерпретацією світу, яка щороку розвивається функціонально, наповнена адекватними екологічними об'єктами для вивчення дизайну. Ця школа агресивно пропагує польову поїздку з використанням характеристик місцевості, таких як фото / відеозйомка в районі Мінатоміра, ескізи в Червоному цегляному парку та перегляду в музеї Йокогама.

В даний час у нас є 420 студентів, 180 - в кафедрі японської мови, 170 - у відділі дизайну, 70 - у відділенні середньої школи.

У відділенні японської мови у нас є студенти з близько 25 країн світу.

Вони навчаються японською для власної мети, Університет в Японії, Арт-діяльність (Арт-університет, Професійна школа) просто переживає життя в країні своєї мрії, досвід роботи ... ..

76267_samafasshonhebubaggu.jpg

YDC пропонує безліч додаткових безкоштовних програм, які допомагають нашим студентам досягти своєї мрії, а також заходи для розуміння японської культури / способу мислення тощо.

Які вчителі та співробітники YDC в першу чергу вважають: "Нехай ваші мрії збудуться !!!"

Ми також пропонуємо короткий трем-курс для студентів, які не можуть приїхати до Японії на тривалий термін завдяки своєму навчальному або робочому графіку. Ви можете приїхати в Японію з тимчасовою візою для відвідувачів, перебувати і навчатися тут на 3 місяці.

76289_zhonghuajie.jpg

Розташування

Розташування
  • 1-33-6 Chuo, Nishi-ku, Yokohoma-shi, Kanagawa-ken, 220-0051, Yokohama

Запитання