Keystone logo
Wittenborg University of Applied Sciences

Wittenborg University of Applied Sciences

Wittenborg University of Applied Sciences

Введення

Wittenborg University of Applied Sciences — це так званий «бутік-університет» — бізнес-школа з основним фокусом на менеджменті, оскільки він стосується дисциплін у суспільстві. Наша особиста увага до вашої освіти дуже важлива. Саме з цієї причини ми серйозно ставимося до якості й маємо акредитацію Голландської фламандської організації з акредитації (NVAO) і Фонду акредитації міжнародного бізнесу (FIBAA).

Ми є унікальною бізнес-школою, де «Краще себе, кращий наш світ» є нашим девізом.

Наша місія у Віттенборзі:

Стимулювати досконалість у викладанні та навчанні міжнародного бізнесу та менеджменту, а також створювати найкраще середовище для студентів та персоналу, де інтернаціоналізація, різноманітність та етика закладають основи успішно застосованого глобального навчання, заснованого на наукових дослідженнях.

З нашим головним кампусом, що знаходиться в Апелдорні, ми знайомимо студентів з організаціями в місцевій місцевості та регіоні, покращуючи економіку регіону, культурний і соціальний клімат. Наше розташування в Амстердамі дає нам змогу підтримувати міжнародних підприємців, які приїжджають до Нідерландів, за допомогою спеціально розробленої підприємницької програми бакалавра, а наші відділення в Мюнхені пропонують унікальну можливість навчатися у двох країнах. Увійшовши до Wittenborg, ви потрапите в високомотивовану та орієнтовану на результати організацію, що працює в різноманітному та багатокультурному середовищі, в якому представники понад 100 національностей працюють, навчаються, створюють інновації та спілкуються разом. У Wittenborg ми віримо, що навчання має бути приємним процесом, який дозволяє вам розвивати свої цілі та прагнення, а також забезпечує постійну підтримку та необхідний тиск навчання для досягнення цих цілей.

Випускники Віттенборга - громадяни світу; вони виховують повагу і відчувають досягнення. Вони розвинули честолюбство і пишаються передовим досвідом. Вони - наші найбільші посли!

Про Віттенборг

Про бізнес-школу Віттенборзького університету прикладних наук

Незалежний та Міжнародний

У будь-який час більше двох національностей працюють і навчаються разом у двох місцях Апелдорн та в Амстердамі. Англійська мова є єдиною мовою навчання у всіх кампусах.

Понад 30 років послужного списку

Тисячі випускників з найвищою працездатністю, починаючи з 1987 року, зараз продовжують кар'єру в Нідерландах та в усьому світі.

Подвійна європейська акредитація

Програми здобуття ступеня визнаються та акредитовані Міністерством освіти, культури & Science (NVAO), також FIBAA (Німеччина, Швейцарія & Австрія).

Glocal & Місцеве залучення

Візити в компанії, проекти в реальному житті, стажування та запрошені спікери: велика кількість місцевих і регіональних контактів з урядом, компаніями та організаціями. Мислити глобально, але
діяти локально.

Навколишнє середовище дослідження

Стимулювання та виконання регіональних, європейських і міжнародних проектів у Дослідницькому центрі в таких сферах, як сталість, технології, соціальні інновації, освіта & здоров'я
турбота.

Клієнтоорієнтований підхід

Особистий підхід, сімейне оточення та особисте навчання, керівництво та підтримка. Більшість програм дозволяють студентам починати та закінчувати навчання 6 разів на рік.

6 прийомів на рік

Наступні 3 прийоми: лютий 2024 р. – усі бакалаврські та магістерські програми у Віттенборзі мають 6 вступних моментів на рік. Студенти також можуть закінчувати навчання 6 разів на рік. Випускні церемонії проводяться двічі на рік взимку та влітку.

Розташування

  • Apeldoorn

    Laan van de Mensenrechten 500

  • Amsterdam

    Piet Heinkade 55

Запитання