West Hills College - Coalinga

West Hills College - Coalinga

West Hills College - Coalinga

Введення

West Hills College, Coalinga- державний дворічний коледж, розташований у місті Коалінга, Каліфорнія. Коалінга знаходиться в центрі, посередині між Лос-Анджелесом та Сан-Франциско. West Hills College повністю акредитований Комісією з акредитації громад та молодших коледжів (Західна асоціація шкіл та коледжів).

Коледж Вест -Хіллз розташований у центральній долині Каліфорнії, одному з найпродуктивніших сільськогосподарських регіонів світу. Центральне розташування ідеально підходить для студентів, зацікавлених у житті та навчанні в невеликій сільській громаді, при цьому продовжуючи мати доступ до багатьох основних визначних пам'яток Каліфорнії.

Коалінга - це невелика, безпечна сільська громада, розташована приблизно в 100 кілометрах від Фресно, в самому центрі Каліфорнії, на заході США. Коалінга розташована за три години від Сан -Франциско та Лос -Анджелеса, а також від національних парків Йосеміті, Секвойя та Кінгс -Каньйон та динамічного узбережжя Каліфорнії. Сухий субтропічний середземноморський клімат відмінно підходить для активного відпочинку.

Розташування

  • Coalinga

    300 Cherry Lane, 93210, Coalinga

    Запитання