Wartburg College

Wartburg College

Wartburg College

Введення

Коледж це більше, ніж просто ступінь. Це інвестиції в ваше майбутнє.

Гуманітарна освіта ви отримаєте в Wartburg дозволяє не тільки отримати навички, необхідні від обраної галузі дослідження, а й навички критичного мислення, необхідні для вивчення етики прийняття рішень та участі громад, ефективної комунікації, культурної компетентності, і співробітництво.

Наша місія

Wartburg College присвячений складним і турботливу студентів для життя керівництва і служби в якості енергійного вираження своєї віри і навчання.

Наша ідентичність

Wartburg Коледж є гуманітарний коледж лютеранської церкви (ELCA). Ви не повинні бути Лютеранська, або навіть християнином, щоб оцінити спосіб, яким освіту Wartburg допоможе вам відкрити для себе сенс і мету для вашого життя.

Багато коледжів працюють від загального символу віри або утвердження віри, де накладається віра. Інші коледжі зберегти віру з суспільного життя цілком. У Wartburg College, ми використовуємо підхід лютеранську до утворення, який будує спільноту навколо живий і інклюзивної розмова віри і навчання.

Мартін Лютер, який викликав реформацію в 1517 році, був як пастор і професор університету. Він боровся з великими питаннями життя і, як віра може дійсно змінити світ навколо нас. Через нашу лютеранської богословської точки зору, ми хочемо, щоб ви також боротися з цими серйозними питаннями, як ви працюєте через ваші чотири роки на Wartburg. Ми запрошуємо і заохочувати бесіди з людьми різного походження та з використанням різних духовних перспектив. У свою чергу, ви дізнаєтеся більше про своїх власних переконань і цінностей.

Відкрийте Ваш Виклик

Wartburg College допомагає студентам знаходити і стверджують, що їх покликань-зв'язуючі їх навчання з вірою і цінностями, їх розуміння себе і своїх подарунків, їх погляд на життя і майбутнє, а також можливості для участі в церкви, громади, і суспільства в цілому в цілеспрямованому і осмислено.

Академічні Швидкі факти

Середній розмір класу: 17 співвідношення кількості студентів факультету: 11: 1 Денне відділення факультету: 104 Займає факультет з вищим ступенем в області дисципліни: 99% Наділений факультету посади: 2 заслужених стільці, 11, наділені стільці, 1 відрізняються професорські, 4, наділені професорські.

Найпопулярніші Majors

1 Бізнес і управління 2 Біологія 3 Початкову освіту 4 Журналістика та засоби зв'язку 5 Музична освіта

Міжнародне визнання

Один з п'яти коледжів, щоб отримати премію Вашингтонського Центру інавгураційній Вища освіта Участь громадянського суспільства для практичного навчання та залучення спільноти. Національно класифікуються Фондом Карнегі щодо поліпшення викладання в якості одного з 12 виключно бакалаврських коледжів, які сприяють навчанню і дослідне залучення спільноти. Названий вісім разів поспіль, щоб вищу освіту Community Service Honor Roll президента, три рази "з відзнакою" в знак визнання зусиль волонтерів з боку студентів Вартбург. Один з шести коледжів штату Айова, включених в 2014-15 коледжі Розрізнення, визнає школи, які продемонстрували свою відданість "займаються студенти, велике вчення, живі співтовариства, і успішні результати." Wartburg зайняв 16-е місце в країні для короткострокового навчання за кордоном в відкритих дверей Report 2014 року, проведеного у співпраці з Департаментом США Державного Бюро у справах освіти та культури. У кращих гуманітарних коледжів Вашингтон щомісячного рейтингу за його внесок в суспільне благо через соціальну мобільність, дослідження і обслуговування. Переможець 2012 NetImpact в "Малі кроки, великі перемоги Challenge," національний конкурс серед університетів і коледжів нагородження соціальних і екологічних заходів. Перше місце в Princeton Review як один з кращих коледжів в регіоні Середнього Заходу. Включений в список в Петерсона Коледжі науки серед 200 шкіл з видатними програмами в області науки і математики. Один з двох коледжів в штаті Айова, щоб бути національно визнаних Національною радою з акредитації педагогічної освіти для своєї програми елементарної освіти. У число першого рівня Краща національна Гуманітарного коледжів, як ранжуються по США Новини та World Report. Перше місце № 7 серед національних університетів і гуманітарних коледжів США Новини та World Report як "overperformer" в випускних курсів для студентів з сімей з низьким рівнем доходу. У "кращих коледжів" рейтингу Гроші журналу. Програма Wartburg "Спільнота будівельників" був нагороджений MacJannet премії глобального громадянства.

Випускник в чотири роки!

Що таке Випускний Оцінити?

Це може бути дуже заплутаною концепції. В основному, це відсоток студентів, які насправді отримати ступінь в установі. Більшість звітів онлайн покаже рівень закінчення 6-рік, що відсоток студентів-очників отримав ступінь їх бакалавра протягом шести років, яка стала середня довжина неповної вищої освіти в багатьох університетах. Це не вірно в Wartburg College.

93% наших випускників закінчили свої ступеня протягом чотирьох років. З студентів-очників, які почали на Wartburg, 63% завершить свою ступінь в Wartburg, яка вважається дуже високий рівень градації. За останні 10 років, Wartburg мав випускні ставки вище, ніж 70%.

Чому порівнювати п'ять років в державних школах до чотирьох років на Wartburg?

Реальністю для багатьох студентів це займе чотири з половиною до п'яти років або більше, щоб отримати ступінь в державній школі, за даними національної статистики. На Wartburg, 93 відсотків наших випускників закінчують ступінь через чотири роки.

Розташування

  • 100 Wartburg Blvd. , 50677, Waverly

Запитання