Wallace State Community College

Wallace State Community College

Wallace State Community College

Введення

Wallace State Community College , його головний кампус у Хантсвіллі та супутниковий кампус в Онеонта, є частиною системи, яка обслуговує потреби більш ніж 300 000 осіб, і консервативно оцінюється, що вона дає щорічний економічний ефект у цій державі та становить 3 млрд. Дол. США. у наших громадах. Проте реальний вплив полягає у покращенні життя студентів через освіту.

З моменту відкриття наших дверей в 1966 році Уоллес штат служив сотням тисячам студентів. З самого початку держава Уоллеса взяла на себе зобов'язання перед досконалістю, що стало не тільки традицією, а й нашим джерелом натхнення. Сьогодні Уоллес штат є одним з найбільших коледжів в Алабамському коледжі, який обслуговує понад 7000 студентів на кожному семестрі. Цей коледж є віртуальним енергетичним центром освітнього програмування, з більш ніж 50 спеціальностями, що ведуть до ступеня, сертифікату та можливостей передачі.

Наша увага до передового досвіду проявляється в нашій особистій відданості обслуговуванню студентів та в технологічно розвинених навчальних середовищах, які забезпечують нашим студентам найефективнішу освіту. У штаті Уоллес Ви знайдете класи, наповнені новими технологіями, включаючи інтерактивні SmartBoards та Tegrity. За допомогою онлайнового навчання, відеоконференцій, підкастингів та центрів поза кампуса ми пропонуємо освіту, зручну для насиченого життя наших студентів.

Уоллес штат надає безперебійні освітні можливості від вступу на початкову середню школу до випускного рівня. Завдяки подвійному зарахуванню, Академія FastTrack, Tech-Prep та інші програми, студенти середніх шкіл, які шукають кредити в коледжі в програмах академічних переказів, кар'єрна технічна освіта, громадська безпека, охорона здоров'я та автомобільні технології, знайдуть тут свої потреби. Система артикуляції STARS гарантує нашим студентам можливість передачі кредитів будь-якому державному коледжі чи університеті штату Алабама. Для тих, хто хоче завершити ступінь бакалавра та магістра в університетському містечку, студенти штату Уоллес можуть скористатися нашими партнерами Центру університету та спеціальними угодами, зокрема з Афінским державним університетом, Університетом Алабами, Університетом Ембрі-Ріддл, Університетом Оберн , і Троїцький університет.

Наші студенти отримують безпрецедентний рівень успіху, будь то передача, прийом іспитів на ліцензування або пошук роботи, і їх задоволення відображається в ступені утримання коледжів серед учнів, що перевищує середні показники штату та країни. Студенти, які переходять до університетів, послідовно перевершують тих, хто там почав. Наші випускники отримують конкурентноздатні роботи та високу оцінку роботодавців. Ставки ліцензування оцінюються за середніми показниками за державними та національними показниками, а наші студенти оцінюють вище середнього показника за національною оцінкою академічної ефективності (CAAP) .

Найголовніше, що в штаті Уоллес вам буде наданий нагородами факультет та фахівець, що зосереджується на студентах, а також майстри своєї справи. Вони є тут, щоб допомогти вам у кожному аспекті досвіду коледжу, від веб-реєстрації, до персонального консультування в Центрі консультування та Служба підтримки студентів в Центрі успішності навчання. Ми вважаємо, що студенти - це причина, за якою ми існуємо, і місце навчання студента та успіхів на передньому краї нашої діяльності та ініціатив.

Опис місії

Wallace State Community College прагне навчитися, що перетворює життя та спільноти. На підтримку місії Wallace State Community College прагне до успіху студентів за допомогою центру, орієнтованого на навчання, інноваційного, заохоченого та сприятливого навчального середовища; викладання передового досвіду; повага до унікальності та різноманітності; стратегічні партнерства, що сприяють розвитку громади, робочої сили та економічного розвитку; культурне збагачення наших громад; і підзвітність і цілісність.

Недискримінаційна політика

Це політика Опікунської ради Wallace State Community College Алабами та Університетського коледжу Wallace State Community College , що є підпорядкованим йому підпорядкованим інституту, що жодна особа не може за ознаками раси, кольору, статі, релігії, національного походження, інвалідності, сексуальної орієнтації , або вік, бути виключеним з участі в, позбавитись вигоду або піддаватися дискримінації за будь-якою програмою, діяльністю або зайнятістю.

Акредитація

Wallace State Community College акредитований Південною асоціацією коледжів та шкіл Комісії з коледжів, щоб призначити колеги. Зверніться до Комісії з коледжів на Південній провулку 1866, Декатур, штат Джорджія, за номером 30033-4097 або за номером 404-679-4500 з питань акредитації Wallace State Community College .

Багато програм мають додаткову акредитацію від організацій, відповідних конкретним дисциплінам. Регулярні запити щодо держави Уоллеса, такі як вимоги про прийом, фінансова допомога, освітні програми та інше, мають надходити безпосередньо у штат Уоллес.

Особливості кампусу

  Розташування

  • Hanceville

   Wallace State Community College, 801 Main Street NW, 35077-2000 , Hanceville

  • Oneonta

   McCay Avenue,701, 35121, Oneonta

   Запитання