Keystone logo
Vrije University - Summer & Winter graduate programs

Vrije University - Summer & Winter graduate programs

Vrije University - Summer & Winter graduate programs

Ласкаво просимо до літньої та зимової школи Vrije Universiteit Amsterdam

Останній шанс подати заявку!

Прийом

Процедура подачі заявки

Процес подачі заявки складається з двох кроків:

Крок 1. Будь ласка, перейдіть до нашої онлайн-форми заявки.

Після того, як ви заповните форму заявки, ви потрапите на сторінку оплати. У вас є вибір завершити оплату, щоб забезпечити собі місце на курсі, або ви можете вирішити оплатити пізніше. Якщо ви хочете подати заявку на кілька курсів, вам потрібно заповнити форму лише один раз.

Щойно ми отримаємо вашу заявку і, таким чином, ваш платіж, команда літньої школи розгляне вашу заявку та повідомить вас протягом 5 робочих днів, якщо ваше допуск буде прийнято чи відхилено. У разі відмови у прийомі ви отримаєте повне відшкодування.

У онлайн-формі заявки вам буде запропоновано надати наступні три документи (не більше 1 МБ на документ):

 • Мотиваційний лист . Будь ласка, не забудьте описати свою мотивацію для конкретного курсу(ів), на які ви подаєте заявку: Чому ця тема? Як курс сприятиме вашій майбутній (академічній) кар’єрі? (250-500 слів)
  Якщо ви подаєте заявку на кілька курсів, дайте відповіді на запитання для обох курсів в одному мотиваційному листі.
 • Автобіографія/резюме
 • Стенограма записів (достатньо роздрукувати ваші останні оцінки, і вони повинні включати ваше ім'я та назву вашого університету)

Документи будуть передані викладачам перед початком курсу.

Крок 2: Навесні ви зможете подати заявку на проживання та соціальні програми. Ця реєстраційна форма буде надана всім учасникам курсу не пізніше 15 квітня. Ми розділимо кімнати та соціальну програму за принципом «перший прийшов – перший обслуговує» (що раніше ви подасте заявку та оплатите свій курс, тим раніше ви зможете вибрати своє проживання та соціальну програму)

 • Дедлайн : 15 березня 2022 року (23:59 CET)
 • Кінцевий термін подачі заявок : 1 травня 2022 року (23:59 CET)

Підтвердження курсу

У середині травня вас повідомлять, якщо курс буде підтверджено. У випадку, якщо ваш курс буде скасовано, ви зможете перейти на інший курс (за наявності) або вимагати повернення коштів.

Вимоги до вступу

Курси викладаються на рівнях бакалавра, поглибленого бакалавра або магістра і підходять як для студентів, так і для докторантів і професіоналів. Деякі курси пропонуються як на рівні бакалавра, так і на рівні магістра. Під час подачі заявки ви можете вибрати рівень.

Встановлюються такі вимоги до вступу:

 • Бакалавр: принаймні зарахований на 1 курс бакалавра
 • Поглиблений бакалавр: принаймні зарахований на 2 курс бакалавра
 • Магістр: принаймні зарахований на останній рік навчання на бакалавраті - професіоналам необхідно мати диплом бакалавра

Окремі курси можуть мати власні вимоги до вступу, будь ласка, перегляньте сторінку курсу під оглядом курсу.

Вимоги до англійської мови

Не обов’язково надавати нам підтвердження володіння англійською мовою. Ми сподіваємося, що вашої англійської буде достатньо для розуміння уроків та літератури курсу. Це означає, що ви повинні володіти англійською мовою принаймні на рівні B2, як це було розроблено в рамках Загальноєвропейської системи компетенцій з мов (CEFR). Це можна порівняти з Інтернет-тестом TOEFL з оцінкою 92 або IELTS 6,5.

Стипендії та фінансування

Стипендія за академічні досягнення

Заявки на стипендію Academic Excellence відкриті до 1 квітня (23:59 CET).

Ви можете подати заявку через форму заявки на стипендію.

Для вашої заявки на стипендію ми просимо наступне:

1. Резюме/резюме (CV) із зазначенням вашої освіти;

2 . Остання розшифровка записів (достатньо роздрукувати екран) показує, що у вас середній бал не менше 85%. Наприклад, якщо найвища можлива оцінка — 10, ви повинні мати середню оцінку не менше 8,5. Ми будемо враховувати відмінності в культурах класифікації. Копія вашого диплому (бакалавр, магістр, доктор філософії) також достатньо, якщо у вас є.

3. Професійний рекомендаційний лист, що включає:

 • Його/їх/їх досвід роботи з вами (в академічній, професійній чи волонтерській обстановці)
 • Його/їх/їх мотивація рекомендувати вас для отримання стипендії
 • Повна контактна інформація

При заповненні форми стипендії ми задамо наступні запитання:

 1. Чому ви зацікавлені в тому, щоб приєднатися до літньої школи VU Amsterdam?
 2. Яка ваша мотивація вибору цього курсу?
 3. Як ви будете використовувати отриману інформацію, щоб мати позитивний вплив у майбутньому як на себе, так і на свою спільноту?
 4. Чому ви заслуговуєте на цю стипендію?

Стипендія Academic Excellence охоплює плату за навчання за один курс та проживання в одному з наших варіантів проживання (за потреби) + одну соціальну діяльність. Зауважте, що для отримання стипендії неможливо вибрати більше одного курсу. Якщо вас цікавить додатковий курс на іншій сесії, подайте заявку на цей курс за допомогою нашої звичайної реєстраційної форми.

Процедура подачі заявки

 • Будь ласка, заповніть форму заявки на стипендію.
 • Зверніть увагу, що можна вибрати лише один курс.

Стипендія фотографа

Ви любите знімати моменти, людей та оточення на свій смартфон/камеру? У вас є хороші навички редагування та пристрасть до соціальних мереж? Стань фотографом нашої літньої школи!

Що ми пропонуємо:

 • 500 євро знижки на плату за навчання
 • Усі соціальні заходи безкоштовні (але потрібно фотографувати)

Чого ми очікуємо від вас:

 • Фотографії літньої школи VU Amsterdam (фото однокурсників, Амстердам, екскурсії та соціальна програма)
 • Створення контенту/перетворення історії в акаунті VU Amsterdam в Instagram
 • Участь у соціальній програмі (безкоштовно)
 • Участь у стартовій зустрічі фотографа

Процедура подачі заявки

Будь ласка, надішліть нам коротке відео, де ви представите себе (приблизно 30 секунд -1 хвилина) та кілька прикладів ваших фоторобот. Важливо використовувати власний смартфон або камеру. Кінцевий термін подання заявок – 15 травня 2021 року.

Візові вимоги

Деяким студентам може знадобитися в'їзна віза (або шенгенська віза) до Нідерландів, залежно від їх громадянства. Переконайтеся, що це ваша ситуація через уряд Нідерландів.

Якщо вам потрібна в’їзна віза, вам слід подати заяву, надавши візову анкету до посольства або консульства Нідерландів у вашій країні. Знайдіть список посольств Нідерландів. Після підтвердження вашої заявки на участь у літній школі VU Amsterdam Summer School ви отримаєте підтвердження, яке зможете використати для запиту на візу. Вам потрібно буде оформляти візу самостійно.

Якщо вам не потрібно подавати заяву на отримання в’їзної візи, ви можете вільно в’їхати та перебувати в Нідерландах протягом 90 днів.

Ми завжди повертаємо 100% коштів у разі відмови у візі. Нам потрібна копія листа про відмову, виданого вашим місцевим посольством. Будь ласка, пам’ятайте, що ви несете відповідальність за своєчасне призначення візи. Запитайте у своєму місцевому посольстві, чи можливо завершити оформлення вашої заявки до початку курсу. Якщо часові обмеження є причиною неотримання візи, ми дотримуємося звичайної політики скасування.

Ми не повертаємо витрати на проїзд тощо. Тому ми наполегливо рекомендуємо почекати з бронюванням поїздки, поки вашу візу не буде схвалено.

Відгуки учнів

Розташування

 • Amsterdam

  De Boelelaan 1105, 1081, Amsterdam

 • Amsterdam

  De Boelelaan 1105, 1081, Amsterdam

Програми

Також заклад пропонує:

Запитання